JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Atskleista paslaptis

Atskleista paslaptis, kaip atlikėjai Adele pavyko atsikratyti net 45 kilogramų svorio

2019 metų spalio rudenį gerbėjai pradėjo pastebėti drastiškus atlikėjos Adele svorio pokyčius.

„Someone Like You“ dainininkė anuomet išsiskyrė su mylimuoju, todėl jos požiūris į gyvenimą pradėjo keistis. Tiesa, visi buvo tikri, kad išsiskyrimas su mylimuoju buvo jos transformacijos priežastis, tačiau Adele nesutinka. Jos 31-ieji gyvenimo metai buvo sunkūs, tačiau ji nepripažino, kad išsiskyrimas su vyru Simon Konecki buvo priežastis keisti gyvenimo būdą.

Adele
Adele
Vida Press

Adele
Adele
Vida Press

Išgyvenusi sunkų etapą, dabar Adele tiesiog žydi. Kaip ji sako savo sename 2019 m. Instagram įraše: „Anksčiau verkdavau, o dabar prakaituoju“. Tai aiškus požymis, kad Adele seniai pradėjo eiti kitu, sveikesniu gyvenimo keliu. Matyt, jos mąstymo pasikeitimas lėmė svorio metimo transformaciją, kurios liudininkai esame. Jos gerbėjai žinojo, kad Adele niekada nemėgo treniruotis, tačiau naujame gyvenimo etape ji įsimylėjo pilatesą ir kryžmines treniruotes.

Stebinantis faktas yra tas, kad ji visai neketino numesti svorio. Anglų kilmės atlikėja tik ugdė ištvermę savo muzikiniams turams, o jos įdėtas sunkus darbas padėjo jai atsikratyti net 45 kilogramų svorio. Tiesa, kai pradedi dirbti su savo kūnu ir stebi, kaip jis atsikrato visų perteklinių kilogramų, užkimbi. Tas pats nutiko ir Adele, kuri negalėjo nustoti mankštintis, bandydama išsiaiškinti, kiek toli ji gali. 

Adele
Adele
Vida Press

Adele
Adele
Vida Press

Taip pat, be treniruočių, Adele laikėsi garsiosios Sirtfood (liet. sirtuinų) dietos. Sirtuinų dietos atveju įprastai yra vartojami tokie maisto produktai kaip obuoliai, citrusiniai vaisiai, grikiai, graikiniai riešutai, Medjoul datulės, petražolės, mėlynės, raudonasis vynas, žalioji arbata, kapariai, sojos, braškės, ciberžolė, alyvuogių aliejus, raudonasis svogūnas, kalė ar juodasis šokoladas. Iš viso sirtuinų maisto dienos racioną sudaro 20 maisto produktų:

Kadangi Adele asmeninis treneris buvo Pete Geracimo, kuris palankiai vertina šį konkretų mitybos planą, manoma, kad Adele turėjo laikytis tokio paties režimo. Ši transformacija taip pat turi įtakos Adele asmeniniam gyvenimui ir karjerai – jos gyvenime atsirado naujas mylimasis, o ji ir toliau sėkmingai koncertuoja.

Mano išsaugoti straipsniai