JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Jennifer Lopez ir Latto išleido aistra alsuojantį dainos vaizdo klipą

Jennifer Lopez ir Latto išleido aistra alsuojantį dainos vaizdo klipą

Pirmadienį muzikos pasaulio žvaigždė Jennifer Lopez (54 m.) išleido dar vieną naujausio savo singlo ,,Can‘t Get Enough‘‘ muzikinį vaizdo klipą – kaitinančiame klipe suskamba ir reperė Latto (25 m.). Įsibėgėjo naujoji Jennifer Lopez era – daininkė ruošiasi pristatyti šviežiausią albumą. Daina ,,Can‘t Get Enough‘‘ yra pagrindinis būsimo albumo ,,This Is Me… Now‘‘ singlas.

Naujame dainos vaizdo klipe Jennifer Lopez, žurnalistams atsakydama, kad jai rūpi tik meilė, nutraukia spaudos konferenciją ir kartu su šokėjais pasitikinčiai eina gatve, stingdydama eismo dalyvių žvilgsnius. Šis vaizdo klipas, kupinas aistringų ir pikantiškų vaizdų, nėra pirmas dainininkės naujausios dainos vaizdo įrašas. Šių metų vasario 10 dieną pasirodė tai pačiai dainai ,,Can‘t Get Enough‘‘ skirtas muzikinis vaizdo klipas, paimtas iš Jennifer Lopez būsimo muzikinio filmo ,,This Is Me… Now: A Love Story‘‘. 

Jennifer Lopez ir Latto klipo filmavime
Jennifer Lopez ir Latto klipo filmavime
Nuotrauka Vidda Press

 

Dieną prieš naujojo dainos vaizdo klipo paleidimą į viešumą muzikos pasaulio žvaigždė kartu su Latto ,,Instagram‘‘ paskyroje pasidalino kadrais iš įrašų studijos. ,,Per gerai, kad būtų tiesa‘‘, – rašė Jennifer Lopez.

View this post on Instagram

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo)

” data-api=”https://admin.gmzurnalai.lt/admin/instagram/embed”>

View this post on Instagram

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo)

“>

View this post on Instagram

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo)

Naujas atlikėjos albumas bus pirmasis beveik per dešimtmetį ir, kaip teigia pati Jennifer Lopez, ikvėptas jos ir vyro Beno Afflecko tikra meilės istorija. 2002 metais atlikėja išleido savo trečiąjį albumą ,,This Is Me… Then‘‘ iš karto po to, kai užmezgė santykius su Benu Afflecku, ir jau tada skyrė albumą savo partneriui. Tačiau netrukus pora išsiskyrė ir tik po beveik 18 gyvenimo metų atskirai įsimylėjėliai vėl rado vienas kitą ir 2022 metais susituokė. Jennifer Lopez naujuoju savo albumu ,,This Is Me… Now‘‘ įamžina judviejų meilės istoriją.

,,Tai akimirka, kai vėl sutikau savo gyvenimo meilę ir nusprendėme, kad būsime kartu amžinai. Viso albumo idėja – ši meilė egzistuoja. Tai tikra meilė. Šio albumo žinutė yra labai stipri – jei kada praradote viltį ir beveik pasidavėte, nepasiduokite. Nes tikra meilė egzistuoja, kai kurie dalykai iš tiesų trunka amžinai, o tai ir yra tikra‘‘, – 2022 metų lapkritį interviu Zane‘ui Lowe‘ui sakė atlikėja, praneša ,,The Hollywood Reporter‘‘.

Jennifer Lopez ir Ben Affleck
Jennifer Lopez ir Ben Affleck
Nuotrauka Vida Press

Tiek filmas ,,This Is Me… Now: A Love Story‘‘, tiek albumas ,,This Is Me… Now‘‘ žiūrovus pasiekti turėtų šių metų vasario 16 dieną.

 

Mano išsaugoti straipsniai