JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
10 dalykų

10 dalykų, kurių nežinojai apie „Pretty Little Liars“

Merginų numylėtinis – serialas „Pretty Littler Liars“, pasakojantis apie penkių jaunųjų melagių nuotykius, pasibaigs su paskutiniuoju septintu sezonu.

Tačiau neverta nusiminti – kiekviena pabaiga yra kažkieno pradžia, todėl seriale sužibėjusias žvaigždes dar ne kartą išvysime ateities televizijos projektuose. Vis dėlto šešerius metus trukusi jaunųjų melagių era serialo žiūrovams ir pačiai kūrybinei grupei atnešė daug teigiamų emocijų. Serialo aktorės džiaugiasi atradusios viena kitą ir pripažįsta besigailinčios, jog teks išsiskirti. Vis dėlto visos iki vienos prisipažįsta – net ir pasibaigus serialui išliks draugėmis ir tikrai susimatys.

Pateikiame tau dešimt įdomių faktų, kurių galbūt nebūsi žinojusi apie kultinį serialą.

1. Alison DiLaurentis vaidmenį atlikusi aktorė Sasha Pieterse tebuvo vos dvylikos, kai gavo vaidmenį seriale. Iš pradžių serialo kūrėjai dvejojo priimdami tokią jauną aktorę vaidinti seriale, tačiau įsitikinę jos talentu sprendimu nepasigailėjo.

You can run. But you can’t hide. 🙈 #PLL #PrettyLittleLiars

A photo posted by Pretty Little Liars (@prettylittleliars) on Sep 26, 2016 at 6:56pm PDT

2. Garsi JAV aktorė Ashley Tisdale, sužibėjusi Vidurinės mokyklos miuzikle buvo viena iš kandidačių atlikti vaidmenį seriale. Ir vis dėlto… Labiau pasisekė aktorei Lucy Hale.

3. Dėl itin įsimenančio serialo muzikinio intro galima dėkoti vienai iš pagridinių aktorių Ashley Benson, kuri išgirdusi Tie Pierces muzikinį kūrinį Secret tuoj pat pasiūlė šią dainą serialo kūrėjams. Ji taip jiems patiko, jog šie iš karto sutiko ją naudoti kiekvienos serialo serijos pradžioje.

Our girl crush, always. ❤️‍ #WCW #PLL #PrettyLittleLiars Photo via @itsashbenzo.

A photo posted by Pretty Little Liars (@prettylittleliars) on Oct 5, 2016 at 4:13pm PDT

4. Gražuolės aktorės Shay Mitchell vardas toli gražu nėra Shay. Tikrasis merginos vardas – Shannon. Kažin kodėl ji nusprendė pasikeisti tokį gražų vardą?

Soaking in those weekend feels. 💋 #PLL #PrettyLittleLiars Photo via @shaym.

A photo posted by Pretty Little Liars (@prettylittleliars) on Sep 25, 2016 at 1:01pm PDT

5. Aktorė Troian Bellisario – vyriausia iš visų melagėlių. Šiais metais aktorė šventė trisdešimtmetį! Mums įdomu, kokį stebuklingą maitinamąjį kremą mergina naudoja, mat atrodo tiesiog fantastiškai.

Super creepy sneak peek photo from Tuesday’s #PLL!

A photo posted by Pretty Little Liars (@prettylittleliars) on Aug 21, 2016 at 10:57pm PDT

6. Aktorės Lucy Hale įkūnytas personažas Aria Montgomery apgavo visus, VISUS seriale turėtus vaikinus. O serialo kūrėjai pradžioje ją vaizdavo kaip tikrą šventąją…

Waiting for it to be Friday, already… 😏 #PLL #PrettyLittleLiars Photo via @LucyHale.

A photo posted by Pretty Little Liars (@prettylittleliars) on Oct 19, 2016 at 1:24pm PDT

7. Pagrindinė serialo kūrėja Sara Shepard vieną kartą buvo pasirodžiusi serialo žiūrovams – atliko epizodinį Arios mokytojos vaidmenį pirmame serialo sezone. Tačiau didesnės šlovės neužsigeidė.

Can you just say… PERFECTION?! 😍 #WCW #PLL #PrettyLittleLiars Photo via @shaym.

A photo posted by Pretty Little Liars (@prettylittleliars) on Sep 14, 2016 at 4:00pm PDT

8. Dailiojo Tobio vaidmenį sukūręs aktorius Keeganas Allenas realiame gyvenime taip pat yra talentingas fotografas. Vaikinas net yra išleidęs savo fotografijos knygą.

Couldn’t imagine a more purrfect way to celebrate #NationalCatDay than with Keegan. 😻 #PLL #PrettyLittleLiars Photo via @keeoone.

A photo posted by Pretty Little Liars (@prettylittleliars) on Oct 29, 2016 at 1:28pm PDT

9. Vaidyba – sunkus ir daug jėgų atimantis darbas. Tik pradėjusi vaidinti seriale aktorė Troian Bellisario patyrė nemažai streso, todėl į gydytojus kreipėsi dėl… vaikščiojimo naktimis. Erzinusi ir kiek gąsdinusi ypatybė dingo numalšinus stresą.

Happy #PLL day! 🎉💃👩🏼

A photo posted by Pretty Little Liars (@prettylittleliars) on Jul 5, 2016 at 7:15am PDT

10. Aktorė Lucy Hale pasaulyje garsėja ne vien kaip profesionali aktorė. Lucy taip pat yra drabužių dizainerė, praėjusiais metais išleidusi savo nuosavą kolekciją.

BEAUTIFUL, always. ❤ #PLL #PrettyLittleLiars Photo via @LucyHale.

A photo posted by Pretty Little Liars (@prettylittleliars) on Oct 12, 2016 at 6:58pm PDT

Mano išsaugoti straipsniai