JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Gigi Hadid kūno svorio mažėjimas nebevaldomas: naujausiose nuotraukose ji visiškai sunykusi (FOTO)

Gigi Hadid kūno svorio mažėjimas nebevaldomas: naujausiose nuotraukose ji visiškai sunykusi (FOTO)

Visos žinome – raudonas atspalvis ganėtinai įnoringas ir kuomet kalbame apie drabužius, tinkamas tikrai ne visoms. Raudona spalva, priešingai nei daugelis tamsiųjų, optiškai kiek didina kūno formas, todėl apvalesnių formų merginoms reikėtų raudonus drabužius rinktis kiek atsargiau.

Žinant tai, jog raudonas atspalvis jau ir taip vizualiai stambina, vienos garsiausių šiandienos manekenių Gigi Hadid gerbėjams buvo skaudu žiūrėti į įžymybę, kuri buvo apsirengusi laisvu, medvilniniu ryškiai raudonu kombinezonu. Tris paras Niujorke leidusi manekenė atrodė sulysusi kaip niekada anksčiau – rankos lieknos it vaiko, o kojos panašios į pagaliukus. Galbūt Gigi laikėsi kokios nors ypatingos dietos, kuri staigiai meta kilogramus?

Gigi Hadid
Gigi Hadid
Vida Press

Gigi fanai jau senokai būgštauja dėl pakitusių manekenės kūno formų. Žvaigždei iki šiol įtariami rimti valgymo sutrikimai, mat modelis visą gyvenimą nuo pat vaikystės buvo kiek apvalesnės figūros – turėjo apvalesnius žandukus bei moteriškesnius kūno linkius.

Gigi Hadid
Gigi Hadid
Vida Press

Vis dėlto pradėjusi dirbti modelių industrijoje mergina pradėjo liesėti milžinišku greičiu ir staiga iš sveikomis kūno formomis pasižyminčios merginos tapo itin liauna. Twitter paskyroje Gigi yra rašiusi, jog nuogąstauti dėl mažėjančio merginos svorio neverta, mat nors nuolatinis keliavimas bei stresas tirpdo kilogramus, ji jaučiasi kaip niekada gerai, be to, jos sveikatos tyrimai puikūs.

Gigi, galbūt jautiesi sveika, energinga bei veržli, tačiau tai, ką mato tavo gerbėjai, jau senokai jų netenkina. Perkarusių modelių kultas jau senokai stumiamas iš dėmesio epicentro pasitelkiant įvairius draudimus bei perspėjamus pernelyg liekniems modeliams. Norėtųsi, jog modelis, kurį seka tūkstančiai dar nesusiformavusių asmenybių, teiktų kitokį pavyzdį…

Gigi Hadid
Gigi Hadid
Vida Press
Mano išsaugoti straipsniai