JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Nauja Justino Bieberio meilė - pamirštanti išsiplauti galvą

Nauja Justino Bieberio meilė – pamirštanti išsiplauti galvą, tačiau vistiek žavinga (FOTO)

Justinas Bieberis dar niekuomet nesijautė taip, kaip dabar. Nors atlikėjas teigia visuomet mylėsiantis dainininkę Seleną Gomez, su kuria draugavo prieš keletą metų, naujieji jausmai už senuosius, ko gero, gali būti dar stipresni.

S turtuolių atžala, mados blogere ir būsima dizainere Sofia Richie draugaujantis atlikėjas tiesiog švyti. Porelė kartu keliauja po įvairias pasaulio šalis, šėlsta vakarėliuose ir tiesiog smagiai leidžia laiką.

Sofia Richie ir Justinas Bieberis
Sofia Richie ir Justinas Bieberis
Vida Press

Vis dėlto daugelis kraipo galvomis – visuomet atkreipdavęs dėmesį į iškilių formų modelius ar gražuoles garsenybes, Justinas galiausiai įsimylėjo tą, kuri yra paprasta ir natūrali. Sofia nėra makiažo ar prašmatnių suknelių gerbėja, todėl dažniausiai gatvėje pasirodo su laisvo stiliaus drabužiais ir pavelta šukuosena.

Sofia Richie
Sofia Richie
Vida Press

Yra nemažai sakančių, jog Sofiai reikėtų pasitempti ir atrodyti moteriškesnei, tačiau maištininkei tai visai nerūpi. Ji viešumoje gali pasirodyti ir su… neplautais plaukais. Būtent su neplautų plaukų šukuosena ji dažnokai užfiksuojama paparacių.

Sofia Richie
Sofia Richie
Vida Press

Regis, Bieberis pagaliau atrado tą, su kuria gera ir jauku. Anksčiau į parankę įsikibdavęs iki tobulumo nugražintoms manekenėms, jis pasirinko paprastumą. Sofia iš tiesų jaunatviška ir mielai atrodanti dama, kuri džiaugiasi Justino rodomu dėmesiu jai. Ar ne žavinga jaunoji porelė?

Sofia Richie
Sofia Richie
Vida Press
Mano išsaugoti straipsniai