JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
„It Girl“

„It Girl“, kuri populiarumu tuoj pralenks Kylie Jenner (FOTO) (APKLAUSA)

Prieš keletą metų tarp jaunimo prasidėjęs apsėdimas dėl visko, ką daro jaunoji realybės šou žvaigždė Kylie Jenner (18 m.), regis, pamažu rimsta. Nors Kylie dar laikosi jaunimo mylimiausios pozicijoje, visai nenustebtume, jei tuoj ją pralenktų vadinamoji it girl, manekenė Hailey Baldwin (19 m.).

Šiuo metu žiniasklaidoje apie šį garsų modelį yra aprašoma viskas: ką ji veikia, su kuo leidžia laiką, kur atostogauja, kur pramogauja, ką dėvi ir kokiomis šukuosenomis pasirodo. Kalbant apie jas, prieš keletą dienų Hailey nustebino nauja šukuosena – mergina nusirėžė savo ilgus, šviesius plaukus ir įstojo į įžymybių, pasitrumpinusių plaukus šią vasarą, klubą.

😚

A photo posted by Hailey Baldwin (@haileybaldwin) on Aug 23, 2016 at 3:05pm PDT

Gerbėjų komentarai apie Hailey – tik geriausi. Pritrenkiamas kūno formas turinti manekenė pamažu tampa viena labiausiai paparacių sekamų įžymybių, todėl šiuo metu visų fotografų dėmesys viešuose renginiuose yra nukreipiamas į ją. Žinoma, kai turi tokią geriausių draugų – įžymybių komandą (Hailey BFF – Justinas Bieberis, Kendall Jenner ir Bella Hadid), tikriausiai kitaip ir būti negalėtų.

Hailey Baldwin
Hailey Baldwin
Vida Press

Kuo čia dėta konkurencija su Kylie Jenner? Hailey visai neseniai pranešė, jog netrukus įsiverš į jaunimui skirtos kosmetikos rinką, nes ketina bendradarbiauti su grožio kompanija ModelCo, kuri pagelbės Hailey kuriant savą kosmetikos liniją. Kaip žinia, šioje srityje šiuo metu pirmauja Kylie, dėl kurios kosmetikos (ypač garsiųjų lūpų blizgesių) kvaišta visos pasaulio paauglės. Tiesa, Hailey savo pirkėjams siūlys kiek solidesnių, blankesnių spalvų kosmetikos tonus. Jos kosmetikos linijoje vyraus smėlio, turkio, žemės bei vandenyno spalvos. „Dievinu natūralią kosmetiką, švelnius atspalvius ir modernų, nerėksmingą makiažą. Todėl mano kosmetikos linijoje vyraus paprastumas, šiuolaikiškumas ir griežtumas“ , – apie savo naująją kosmetikos liniją pasakojo Hailey.

Hailey Baldwin
Hailey Baldwin
Vida Press

Žadama, jog Baldwin kosmetikos linija pirkėjams bus pasiekiama jau lapkritį, todėl norinčioms įsigyti Hailey kosmetikos, vertėtų pradėti pinigus taupyti jau dabar.

Hailey Baldwin ir Kylie Jenner
Hailey Baldwin ir Kylie Jenner
Vida Press

Ar Hailey – rimta konkurentė Kylie? Na, kol kas Kylie ir Hailey viena kitą vadina draugėmis, tačiau daugeliui yra žinoma tiesa – pramogų pasaulyje į akis šypsomasi, o už nugaros apšnekama. Nežinia, ar vietos po jaunimo saule užteks dvejoms socialinių tinklų žvaigždėms…

Mano išsaugoti straipsniai