JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Gudrybė: kaip atgaivinti subyrėjusius šešėlius?(FOTO)

Gudrybė: kaip atgaivinti subyrėjusius šešėlius?(FOTO)

Ar esat kada atsidariusios savo kosmetinę ir išvydusios tai?

Na, tada šis įrašas kaip tik jums. Toks „džiaugsmas“ merginas aplanko dažnai… Manodrabuziai.lt blogerė Diana dalinasi patarimu, kaip išgelbėti subyrėjusius šešėlius ir jais džiaugtis iš naujo. 

Tereikės subyrėjusių šešėlių, kokio nors įrankio jiems susmulkinti (pvz. aš naudojau makiažo teptuko bukąjį galiuką) ir paprastos degtinės (nepilnametės – pasitarkite su tėvais!)  Pastaba: kuo didesnis alkoholio procentas parašytas degtinės sudėtyje, tuo greičiau išdžius šešėliai.
 
1. Išpilkite subyrėjusius šešėlius ant paviršiaus, nuo kurio bus nesunku viską suberti atgal į jų formelę (nes dalimis bus lengviau juos sutrinti).

2. Į buvusią šešėlių formelę suberkite dalį šešėlių – pradėkite nuo mažiausių gabalėlių.

3. Sutrinkite juos į kuo smulkesnius miltelius. Ant sutrintų miltelių suberkite likusius stambesnius šešėlių gabalėlius ir juos taip pat atsargiai sutrinkite.

4. Ant sutrintos masės lašinkite po kelis lašelius degtinės ir viską atsargiai išmaišykite. Lašinimui geriausiai tiktų švirkštas ar pipetė. Masė turėtų būti ne per daug skysta. Jei netyčia įpylėte per daug degtinės, nieko baisaus – tiesiog praeis daugiau laiko, kol ji išgaruos.

5. Pirštais kuo stipriau suspauskite šešėlius, kad jie gerai suliptų. Kuo daugiau spaudimo naudosite, tuo tvirtesni šešėliai bus.

Palikite šešėlius džiūti nemažiau 5 valandoms. Jei šešėlių dėžutė turi dangtelį, jo neuždarykite, tegu džiūsta atvirai. Įsitikinus, kad šešėliai tikrai išdžiūvo, galite nuvalyti pribarstytus jų likučius ir tada pasidžiaugti gautu rezultatu. Štai rezultatai:

Prieš:

Po:

Mano išsaugoti straipsniai