JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
5 muzikiniai klipai

5 muzikiniai klipai, kurie sukels tau apmąstymus (VIDEO)

Net ir vasarą nedažnai randame laiko pailsėti. Nuolatinis skubėjimas, lekimas, įtampa ir stresas nuveja šalin apmąstymus ir įsiklausymą į save bei savo poreikius.

Metas sustoti ir viską apmąstyti. Verta nors retkarčiais pagalvoti apie pasaulį apėmusias negandas bei sklindantį žmonių šaltumą ir įsileisti į savo pasaulį gėrį bei šilumą. Peržiūrėk šiuos penkis ypatingą prasmę turinčius vaizdo klipus!

1. Shawn Mendes – Treat You Better. Ši daina ir jos vaizdo klipas primena, jog mergina negali toleruoti užgaulaus bei smurtaujančio vaikino elgesio ir privalo kaip įmanoma greičiau nutraukti tokius santykius, kol nėra per velu.

2. Alessia Cara – Scars to Your Beautiful. Jautri daina, kuri susideda iš trumpučių interviu su paprastais žmonėmis. Dainos autorė siekia sugriauti vyraujančius grožio standartus ir paskatinti žmones mylėti save tokius, kokie jie yra.

3. Sia – Big Girls Cry. Už širdies griebiantis daina ir vaizdo klipas, kuriame pasirodo atlikėjos Sia talismanas, šokėja Maddie Ziegler, ragina visas pasaulio merginas neslėpti savųjų jausmų ir išlaisvinti juos. Anot autorės, emocijų užgniaužimas gali privesti prie tragiškos baigties, todėl svarbu išsikalbėti ir nebijoti pasirodyti silpnoms.

4. Interscope Records – Hands. Reaguodami į Orlando tragedijos įvykius, žymūs atlikėjai, taip pat ir Selena Gomez bei Britney Spears, suvienijo gretas ir sukūrė šį jautrų vaizdo klipą, kuriame rankų ištiesimas tapo aliuzija į pasaulį purtančius skaudžius įvykius. Klipo kūrėjai teigia, jog ištiesdami vienas kitam rankas galime lengviau išgyventi katastrofas, o svarbiausia nelaimių akivaizdoje yra vienybė.

5. The Black Eyed PeasWhere Is The Love? Buvusios kultinės muzikos grupės vaizdo klipas bei daina puikiai tinka šiandieniame pasaulio kontekste. Mūsų planetoje įvykstant naujiems, skaudžiems įvykiams, grupės nariai ragina susikoncentruoti į meilę ir nuoširdumą. Negalėtume sugalvoti geresnės žinutės, perteikiamos dainos pavidalu, nei ši.

Mano išsaugoti straipsniai