JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
PANELĖS premjeroje – romantiškiausias metų filmas „Aš prieš tave“

PANELĖS premjeroje – romantiškiausias metų filmas „Aš prieš tave“

Birželio 2 d. pasinaudok proga viena pirmųjų Lietuvoje ir pasaulyje pamatyti emocijų nuostabią meilės istoriją – filmą „Aš prieš tave“: tądien visuose kino centruose „Forum Cinemas“ PANELĖ pristatys šio filmo išankstinę premjerą.

„Aš prieš tave“ – nuostabi meilės istorija, kuri pasaulyje išgarsino rašytoją Jojo Moyes. Pagal to paties pavadinimo knygą pastatytas filmas dar labiau virpina širdis: aktorių Emilios Clarke ir Samo Claflino duetas išspaus daug šypsenų bei ašarų.

Filmas pasakoja apie Viljamą Treinorą – galantišką, energingą, sėkmingą bankininko karjerą pradėjusį ir gyvenimą pilnomis saujomis sėmusį jaunuolį. Tačiau visa tai subyrėjo akimirksniu, kuomet gatvėje Viljamą partrenkė motociklas. Atsipeikėjęs ligoninėje ir sužinojęs, kad niekada nebegalės valdyti savo kūno, vyras prarado bet kokį norą gyventi, apsišarvavo cinizmu ir atstūmė pačius artimiausius žmones. Tačiau vieną dieną Treinorų namų slenkstį peržengia iš pažiūros keistuolė Luiza Klark…

Mažame Anglijos provincijos miestelyje gyvenanti ir desperatiškai darbo ieškanti 26-erių metų Luiza negali sau leisti atsisakyti gerai apmokamo pasiūlymo tapti Viljamo pagalbininke ir kompanione. Pradžioje absoliučiai ignoruojama Luiza pasiryžta nepasiduoti niūrioms Viljamo nuotaikoms ir parodyti vaikinui, kad gyventi verta, nepaisant pačių tragiškiausių aplinkybių. Prasideda naujas, nuotykių ir netikėtumų, vilties ir meilės kupinas Viljamo ir Luizos gyvenimo tarpsnis, iš esmės pakeisiantis juos abu.

Emocijų kupinas filmas „Aš prieš tave“ pasaulio kino teatruose bus pradėtas rodyti nuo birželio 3 d., todėl birželio 2 d. turi nepakartojamą progą pamayti filmą pirmoji per išankstinę premjerą, kurią pristato PANELĖ.

Mano išsaugoti straipsniai