JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Iš prigimties esi genijus

Iš prigimties esi genijus, jei darai šiuos dalykus

Tiksliausiai protinius gebėjimus apibūdinantis rodiklis yra intelekto koeficientas. Tačiau ne vien jis geba nurodyti tavo išminties lygį. Smalsu, ar turi genijaus bruožų? Perskaityk šiuos šešis teiginius ir atsakyk sau: ar aš taip elgiuosi? Jei daugumoje teiginių matai save, todėl visko gali būti, jog esi jaunoji einšteinė!

1. Visuomet esi smalsi. Kas tai bebūtų – kultūra, mokslas, šokiai, kvantinė fizika ar mada – tau viskas įdomu ir visko trokšti paragauti. Nuo prigimties smalsūs žmonės pasižymi iškalba, geba lengvai megzti kontaktą ir kalbėti įvairiomis temomis. Todėl terminas kodėlčiukas yra dar ir kaip teigiamas!

2. Tu kalbi su savimi. Ne, kalbėjimas su savimi nėra beprotystės požymis. Žinoma, kai tai vyksta ne taip jau dažnai. Mokslininkai ir psichologai nustatė, jog kalbėjimas su savimi ne tik padeda greičiau susiorientuoti, įsiminti dalykus, bet ir pažymi, jog esi linkusi mokytis ir tobulinti save.

3. Tu dažnai skaitai. Ir ne tik knygas – visada perskaitai reklamas autobuse, užfiksuoji produktų pavadinimus maisto parduotuvėse, atpažįsti daugelį brandų drabužių parduotuvėse… žodžiu, pro tavo akis nepraslysta niekas. Gali būti, jog turi genijaus bruožų, nes genijai skaito visur ir visada – pradedant knygomis, baigiant paprasčiausiomis lauko reklamomis.

4. Tau patinka intelektualūs žaidimai. Žaidimai, kuriuose reikia pasukti galvą, tave visuomet domina. Dievini pakviesti savo intelektą į kovą? Tuomet nujaučiame, jog turi genijaus bruožų, mat garsiausi pasaulio genijai dievino žaidimus, kuriuose reikėjo įtemptai mąstyti.

5. Esi užmarši. Kadangi daug kuo domiesi ir stengiesi semti viską, ką teikia pasaulis, dažnai kažką pamiršti. Juk nesi kompiuteris, kuris viską atsimena nuo A iki Z! Tokia ta žinojimo kaina – gebi daug ką įsiminti, tačiau nemažai gali ir užmiršti.

6. Dažnai jaudiesi be reikalo ir esi linkusi pasinerti į bereikšmius apmąstymus. Žmonės, kurie mėgsta analizuoti aplinką ir savo pačių veiksmus, dažnai yra linkę į depresiją, neretai juos apninka bloga nuotaika, pesimizmas. Vis dėlto jei dažnai paskęsti apmąstymuose, tai gali būti ir išminties bruožas.

Mano išsaugoti straipsniai