JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Ar tai geidžiamiausia metų suknelė? (FOTO)

Ar tai geidžiamiausia metų suknelė? (FOTO)

Garsenybėms limitų nėra, jos gali turėti ką tik nori – bet kurią suknelę, bet kuriuos batelius ar rankinę. Tačiau vistiek pasitaiko, kad žvaigždės pasirodo vilkėdamos vienodas sukneles. Rodos, trumputė raudono satino suknutė gali būti tituluojama viena geidžiamiausių.

Mados namų “Dior” 2014 m. rudens kolekcijoje pristatyta suknelė spėjo pabuvoti ne vienos garsenybės spintoje. Įsimintiniausios akimirkos priklauso trims suknelę vilkėjusioms gražuolėms. Pirmoji ją pademonstravo aktorė Lucy Hale, vilkėdama šią suknutę ji 2014 m. rugpjūtį dalyvavo apdovanojimuose “Teen Choice”. Įvaizdį mergina papildė auksinėmis kniedėmis nusagstytais aukštakulniais ir dėžutės formos delnine.

Vida Press nuotr.

Atlikėja Selena Gomez suknele pasidabino kiek vėliau – tų pačių metų rudenį. Ypatingo dėmesio tuomet ji sulaukė ne tik dėl gundančio raudono drabužio, bet ir krūtinės. Vos prieš kelis mėnesius dainininkei buvo atlikta krūtinės didinimo operacija. Prie “Dior” suknelės Selena derino klasikinius juodus aukštakulnius, juodą delninę ir deimantų papuošalus.

Vida Press nuotr.

Na, o visai neseniai geidžiamą apdarą prisiminė modelis Irina Shayk. Gražuolė rusaitė prieš keletą metų pristatyta suknele pasipuošė šių metų kovą. Kaip ir kitos merginos stilių papildė minimaliai – juodais aukštakulniais ir mažute delnine.

Vida Press nuotr.

Mano išsaugoti straipsniai