JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Stiprios merginos tai daro kasdien

Stiprios merginos tai daro kasdien

Garsioms, daug pasiekusioms ir stiprioms merginoms taip pat kažkas bent kartą sudaužė širdį, joms taip pat kažkada nepasisekė egzaminas ir jos, kaip ir tu, bent kartą buvo susipykusios su geriausia drauge, tačiau, išsiverkusios (kai niekas nematė), jos nutarė nepasiduoti. Tos merginos vis tiek laikėsi disciplinos, taisyklių ir žengė pirmyn. Taip gali daryti ir tu. Tiesiog pasitaisyk karūną ir gyvenk taip, kaip kitos stiprios merginos, o jos…

„Snooze“ mygtuką spaudžia tik sekmadieniais, keliasi anksti ir valgo pusryčius. Šios merginos žino, kad pusryčiai yra svarbiausias dienos maistas, suteikiantis energijos prasidėjusiai dienai. Ir jos ryte nesirenka saldainių, šokoladinių batonėlių ar nenatūralių jogurtų. Valingos merginos rytais valgo avižinius dribsnius, košes bei kiaušinius ir dieną pradeda sveikai. Kupinos energijos bei noro nuversti kalnus.

Drabužių derinį, kurį rengsis kitą dieną, pasiruošia vakare. Bet, jei ryte ji atrodo nekaip, ši mergina persirengs. Nors ir paskutinę minutę, bet vis tiek tai padarys. Kodėl? Todėl, kad atrodytų ir jaustųsi nepriekaištingai. Juk posakis „kaip atrodau, taip ir jaučiuosi“, ne iš piršto laužtas.

Stiprios merginos yra disciplinuotos ir užrašų knygelėje ar telefone žymisi kasdienę dienotvarkę. Jos stengiasi per dieną nuveikti viską, ką užsibrėžė, ir jaučia malonumą, braukdamos užduotis iš sąrašo. Nesuprask klaidingai, jos nėra maniakės ir laisvadieniais leidžia sau pailsėti, tačiau jos moka išlaikyti balansą ir žino, kad geriausių rezultatų gyvenime pasiekti įmanoma tik darbus ir malonumus derinant tarpusavyje. Taip! Ir smegenims, ir kūnui būtina kartais atsijungti nuo kasdienių darbų.

Fotolia nuotr.

Stiprios ir savimi pasitikinčios merginos nelaksto paskui vaikinus. Jos mokosi, tobulėja ir neiškeičia savo išsilavinimo į berniukus. Apie tai labai teisingai kalbėjo JAV prezidento žmona Michelle Obama, o jei dėl šios minties kyla kokių nors abejonių, paklausyk ir tu.

Niekada nesiteisina. Kam to reikia? Jei ji tai padarė, vadinasi to norėjo ir tai padaryti reikėjo, dar daugiau, atsakyti už veiksmus jai reikia prieš save, o ne prieš kitus, tai ko vargti su tais pasiteisinimais?

Prie mažai pažįstamų žmonių ar kolegų neskambina asmeninais reikalais. Tikrai niekam nereikia žinoti, jog savaitgalį susirgo jos katė, kad automobilį taiso jau tris dienas arba, kad ji susipyko su vaikinu.

Nebijo kitų žmonių paprašyti pagalbos ir atsiprašyti. Merginos, mokančios paprašyti pagalbos pasiekia daugiau nei tikinčios, jog viską gali padaryti pačios. Vienam žmogui turėti daug atsakomybių ir užduočių yra sudėtinga, tad, jei mokykloje nesiseka koks nors dalykas, paprašyk, kad spragas ištaisyti padėtų draugė.

Darbe nebespėji susidoroti su daugybę užduočių? Gal tau jų tiesiog per daug užkrauna ir apie tai reikėtų pasikalbėti su vadove? Bet kokiu atveju, nebėk nuo problemų, o jas spręsk.

Joms nesunku padėkoti, nusišypsoti ir tiesiog su aplinkiniais bendrauti gražiai, nes jos stiprios ir galingos, bet ne arogantiškos merginos.

Jų negąsdina stiprūs vaikinai, nes jos žino savo vertę. O divų diva Beyonce viename interviu pasakė labai paprastai, bet labai teisingai: „Daryk tai, kam buvai sutverta, o svarbiausia tikėk savimi.“ Taigi svarbiausia, ką daro stiprios merginos yra – tikėjimas savimi nepaisant aplinkinių nuomonės. Kažkas tavimi netiki? Na ir kas, įrodyk jiems priešingai!

Mano išsaugoti straipsniai