JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Išbandyk: programėlė

Išbandyk: programėlė, kuri pakeis susirašinėjimą su draugais (PARSISIŲSK)

Mėgsti susirašinėti su draugais savo išmaniuoju? Dabar galėsi džiaugtis dar išradingesniu bendravimu!

Mažiau nei prieš metus išleista nemokama ir viena sparčiausiai populiarėjančių susirašinėjimo programėlių „DeeMe“ savo vartotojams pristato naują ir gerokai patobulintą versiją, kurioje – daugybė naujienų. Vos tik pristatyta Lietuvoje, „DeeMe“ šoko tiesiai į parsisiuntimų topų viršūnes ir užkariavo jaunimo išmaniuosius telefonus. Smagi detalė – tai bendras norvegų ir lietuvių kūrinys!

DAR NETURI „DeeMe“? Parsisiųsk nemokamai www.deemeapp.com

„DeeMe“ – tai originalūs tavo pačios susikurti vaizdeliai ir vaizdo įrašai, kuriais gali dalintis su draugais. Programėlės šūkis – „Tell it your way!“, taigi kurk, dalinkis ir bendrauk taip, kaip tau patinka!

Nuspalvink savo akimirkas įvairiausias užrašais, lipdukais, keisk filtrus, kurk vaizdo įrašus ir atskleisk savo asmenybę naudodamasi „DeeMe“.

Iki šiol buvusi vizualaus susirašinėjimo programėle, dabar „DeeMe“ sėkmingai integravo galimybę dalintis savo sukurtais paveikslėliais ir vaizdo įrašuose ir populiariausiuose socialiniuose tinkluose.

Naujienos, kurias privalai išbandyti:

„Broadcast“. Dabar gali transliuoti savo žinutes visiems savo draugams vienu metu!

„Group Chat“. Užtenka vienos nuotraukos, kad sukurtum bendrą susirašinėjimą. Galbūt tai bus slaptas merginų paslapčių klubas arba bendras geriausių draugių susirašinėjimas?

„Stickers“. Vienas išskirtiniausių „DeeMe“ bruožų – ryškūs ir stilingi „lipdukai“, kuriais gali puošti savo nuotraukas. Gali naudoti tiek, kiek nori, keisti jų dydį ir poziciją. Laisvė fantazijai! Lipdukai – puikūs pagalbininkai ir kai nori nuotraukoje ką nors paslėpt…


„Famous mode“.
Ar tu – įžymybė, o gal tiesiog populiari mergina? Leisk savo gerbėjams sekti tavo nuostabaus gyvenimo akimirkas, o pati žinutes gauk tik iš tų, kuriuos seki. Nelengvas tas žvaigždžių gyvenimas!

Lietuvoje kuriama „DeeMe“ užkariauja ir Braziliją! Beveik 200 milijonų gyventojų turinčioje valstybėje „DeeMe“ yra penkta iš 200 dažniausiai parsisiunčiamų porgramėlių. „DeeMe“ Brazilijoje lenkia „Periscope“ ir „Tumblr“ bei sparčiai vejasi „Vine“!

Daugiau informacijos apie „DeeMe“ rasi www.deemeapp.com

PARSISIŲSK:

iOS

Android

Mano išsaugoti straipsniai