JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
PANELĖ pristato komedijos ZŪLANDERIS 2 išankstinę premjerą

PANELĖ pristato komedijos ZŪLANDERIS 2 išankstinę premjerą

Vasario 26 d. Lietuvos kino teatruose bus pradėta rodyti save garsiausiu pasaulio modeliu vadinančio Dereko Zūlanderio nuotykių tęsinys – mados pasaulį parodijuojanti komedija „Zūlanderis 2“. Atnaujintas portalas PANELĖ ir „Forum Cinemas“ suteikia progą šį filmą pamatyti anksčiau – vasario 24 d. išankstinėje premjeroje!

Beveik 14 milijonų JAV dolerių per pirmąją rodymo savaitę Amerikos kino teatruose uždirbusi komedija „Zūlanderis 2“ iš užmaršties prikėlė neužmirštamą aktoriaus Beno Stillerio kino herojų – modelį Dereką Zūlanderį, kuris su savo bičiuliu, taip pat modeliu Hanzeliu Makdonaldu (akt. Owenas Wilsonas) 2001 metais užkirto kelią piktadario Mugatu planui nužudyti Malaizijos ministrą pirmininką.

Praėjo daugiau nei dešimtmetis ir pasaulis užmiršo Dereką ir Hanzelį. Niekas nebesamdo jų modelio darbui, jų niekas netgi nebeatpažįsta gatvėje. Vieną dieną vyrukai nutaria, kad ilgiau taip tęstis nebegali. Jie sugrįš į šlovės viršūnę, nesvarbu, kiek tai kainuotų. Žingsnis po žingsnio Zūlanderis ir Makdonaldas pradeda savo kelionę atgal į mados pasaulio sostą. Apie tai sužinoję konkuruojančios kompanijos sunerimsta ir nutaria bet kokia kaina jiems sutrukdyti.

„Zūlanderis 2“ šturmuoja kino teatrus ne tik juokeliais, bet ir visu būriu pirmojo ryškumo žvaigždžių: filme didesnius ar mažesnius vaidmenis sukūrė Penelope Cruz, Willas Ferrellas, Macaulay Culkinas, Benedictas Cumberbatchas, Ariana Grande, Justinas Bieberis, Kristen Wiig ir kt. Įdomu yra tai, kad kai kurios garsenybės filme vaidina save, nesibodėdamos pasijuokti pačios iš savęs.

Stilingų parodijų nestokojanti komedija „Zūlanderis 2“ Lietuvos kino teatruose startuos per vasario 24 d. išankstinę premjerą, kurią pristato PANELĖ.

Mano išsaugoti straipsniai