JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Savaitgalį namuose nesedėsi

Savaitgalį namuose nesedėsi, nes tikrai rasi ką veikti!

Nauji metai, nauji planai, nauji pažadai – o ar yra tarp jų pažadas sau kuo linksmiau leisti laisvalaikį ir daugiau lankytis renginiuose? Jeigu taip, tuomet turime kelis pasiūlymus kaip tik Tau!

Penktadienį vakarop kviečiame į Žalianamį Vilniuje smagiai pasišokti pagal džiazo ritmą. Ir visai nesvarbu – moki ar nemoki šokti – lindyhopas užves visus! Gera nuotaika, smagi muzika, žavi šokėjų apranga – net nepastebėsite, kaip patys būsite įtraukti į šokių sūkurį! Tad visi, norintys išmokti šokti ar tik šiaip pamiklinti kojas prieš savaitgalį laukiami Žalianamyje nemokamoje Lindy Hop šokių pamokoje.

O po šokių Žalianamyje, užsuk į Liverpool Indie/Rock barą, kurio scenoje viešės dvi rokenrolą grojančios grupės – Cats In Cosmos ir Psichodelinis šuo. Psichodelinis šuo – tai trijų draugų šėlionės bliuzo ritmu. Kartais jie liūdni, kartais pikti, kartais švelnūs, bet visada – nuoširdūs. Psichodeliniui šuniui kompaniją palaikys kosminės katės. Cats In Cosmos – nauji roko vėjai Lietuvos muzikinėje padangėje, kurių klausytis taip gera, jog norisi net užsimerkt. O po šių grupių pasirodymų, Liverpool Indie/Rock baras vakarą tęs skambant geriausiems indie rock hitams – tad pasilik ilgiau ir šėlk su bendraminčiais skambant mėgstamiausioms dainoms!

Prisižadėjai sau, jog šiais metais daugiau skaitysi, bet neturi nuo ko pradėti? Puiku, kaip tik Tau turime pasiūlymą šeštadienį apsilankyti VCUP prekybos centre vyksiančioje “Sena.lt” knygų mugėje. Čia bus laukiami visi ieškantys dar neperskaitytų knygų, norintys jas įsigyti pigiau ar tiesiog – pabūti su bendraminčiais. Tad pirmyn vykdyti Naujametinio pažado!

Nori šeštadienio vakarą praleisti kitaip? Apsilankyk su draugais restorane Soul & Pepper. Čia jaukią atmosferą kurs “Sugar Free”. Grupė groja Chet Faker, Nina Simone, Amy Winehouse, Sam Sparro, Stevie Wonder bei kitų atlikėjų žinomiausius hitus. Grupė Sugar Free – tai trys novatoriški žmonės, kasdien besistengiantys semtis naujų žinių ir tobulinti įgūdžius bei kurti gerą, subtilią, naujovišką muziką, kuri tiktų ir patiktų įvarių muzikos žanrų gerbėjams. Tad rezervuok staliuką ir mėgaukis puikia muzika prie puikių patiekalų.

O jeigu ramūs vakarai tikrai ne Tau, tuomet šeštadienį sutik RnB ritmu! Šeštadienį, įkvėpta filmo “Step Up”, Mojo Lounge Vilnius komanda nutarė paruošti tikrą RnB vakarėlį su įkvepiančia muzika ir šokiais iki ryto. Tad, jeigu nesi abejinga RnB ir Hip Hop muzikos ritmams – privalai čia būti! Tavęs laukia linksmiausia publika ir DJ Smart One su geriausiais visų laikų hitais. Rezervuok staliuką, kviesk draugus ir pajausk tikrą šokio galią vakarėlyje “Step Up! We Love RnB” .

Pašėlusį savaitgalį kviečiame baigti tikru iššūkiu sau – žygiu per keturis Vilniaus piliakalnius. Vilniaus universiteto žygeivių klubo sekmadienį organizuojamo žygio metu kopsime į Murlės, Rokantiškių, Pūčkorių ir Barsukynės piliakalnius – taip bus įveikta net 20 km atstumas! Tad apsirenkite šiltai, pasiimkite užkandžių ir pirmyn į nuotykį!

Renginiai mieste jau laukia Tavo dėmesio! Apsilankyk Kur.lt (http://kur.delfi.lt/renginiai) svetainėje ir išsirink, kur leisi smagiausius savo vakarus.

Mano išsaugoti straipsniai