JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Ką veikti šį savaitgalį? Kur nueiti?

Ką veikti šį savaitgalį? Kur nueiti?

Tas jausmas, kai žvilgteli į kalendorių ir pamatai, kad šiandien penktadienis… Tuomet atsidarai Kur.lt svetainę ir jau matai, kad šiandien ir visą savaitgalį Tavęs laukia nuostabūs renginiai ir vakarėliai!

Tas jausmas, kai žvilgteli į kalendorių ir pamatai, kad šiandien penktadienis… Tuomet atsidarai Kur.lt svetainę ir jau matai, kad šiandien ir visą savaitgalį Tavęs laukia nuostabūs renginiai ir vakarėliai!

Yra Vilniuje tokia vieta, kuri dienos metu pavirsta į laikiną meno, o vakarais – į koncertų erdvę. Ir ši erdvė penktadienį dar kartą primins apie save – kokia galinga ir kupina pasididžiavimo kadais ji buvo. Jeigu dar nesupratote – mes čia apie vietą, esančią šalia Vilniaus sporto rūmų, kurioje jau nuo rugsėjo mėnesio vyksta renginių ciklas pavadinimu “Miške”. O šį penktadienį “Miške” pasirodys avangardo meistrai – grupė “Stipriai kitaip” – Vidas Bareikis, Ainis Storpirštis ir Pranas Dapšauskas. Tad visi, išsiilgę geros muzikos netradicinėje erdvėje, laukiami šalia Vilniaus sporto rūmų įsikūrusioje miško imitacijoje, kurioje ausis džiugins “Stipriai kitaip”.

Darbingą savaitę užbaikime saldžiai! Penktadienį Menų studijoje Artoteka vyks “Rankų darbo šokolado degustacija” , kurios metu mokysimės lėtai valgyti įvairių skonių šokoladus. Degustacijos metu bus ragaujama šokolado su rožėmis ir juodaisiais pipirais, pistacijomis ir jūros druska, mėtomis ir razinomis, su vanilės ankštimi ir čili pipirais. Degustacija truks 40 minučių, o tai reiškia, jog be jokios savigraužos galėsime ilgai mėgautis šiuo gardžiu saldumynu, kurio taip norisi šaltais rudens vakarais. Tad pasimėgaukite iš visos širdies – juk kartais galima sau leisti tokią saldžią pramogą!

Šeštadienį praleiskime gamtoje. Jūsų dėmesiui – programa visiems mėgstantiems aktyvų laisvalaikį gryname ore „Nuotykių labirintas „alfa“ ritmu“. Renginys vyks Kauno botanikos sode, o veiklos čia sau atras tiek maži, tiek dideli. Orientacinės rungtys, rebusai ir kryžiažodžiai, iššūkiai įveikiant slaptąjį Botanikos sodo rūsį bei apdovanojimai, ugnies šou ir merginų grupės Manding pasirodymas! Rinktis jums – audringai siausti rungtyse ar praleisti laiką kiek ramiau ir pasivaikščioti besigrožint rudeniškai spalvinga botanikos sodo augmenija.

Kol kauniečiai džiaugsis rudeniška gamta, vilniečiai kviečiami pasivaikščioti buvusios Vilniaus gynybinės sienos linija ir pajusti, koks mažas, o kartu ir galingas, buvo miestas. Šiandien sienos fragmentus plika akimi kartais atpažinti yra be galo sunku, o jos mūrai tyliai pasislėpę senamiesčio kiemuose. Ekskursijos metu nardysime po miesto senamiesčio gatveles ir bandysim įsivaizduoti, kad Vilnius kadaise buvo tikra viduramžių Europos sostinė su pilimi ir miestą juosiančia gynybine siena. Ekskursija “Gynybinės sienos takais” startuoja jau šį šeštadienį, nuo Aušros vartų, kurie buvo vieni iš penkių (vėliau devynių) vartų Vilnių supusioje gynybinėje sienoje.

Sekmadienį taip pat kviečiame truputį pajudėti! „Alfa“ renginiai tradiciškai organizuoja nemokamą rudeninį pėsčiųjų žygį kauniečiams ir visiems aktyvaus laisvalaikio mėgėjams. Žygis vyks maršrutu: Girionys – Pakalniškių pažintinis takas – Girionių poilsiavietė – Laumėnų poilsiavietė – Žiegždrių geologinis takas – Samylai – Girionys. Jo metu bus nueita net iki 18 kilometrų! O visi išalkusieji pietums galės pasigardžiuot tikra kareiviška koše. Visi gryno oro mėgėjai ir rudens gerbėjai gaus įspūdžių, kurių užteks dar ilgam laikui.

Daugiau renginių pasiūlymų rasite pramogų ir renginių portale Kur.lt . Renginiai Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje – apsilankyk ir įsikrauk geros nuotaikos visai savaitei!

Mano išsaugoti straipsniai