JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Vienas iš didžiausių malonumų: apie tave atskleis neįtikėtiną tiesą

Vienas iš didžiausių malonumų: apie tave atskleis neįtikėtiną tiesą

Mėgsti ilgeliau pamiegoti? O gal miegas – pirmas tavo malonumų sąraše? Tuomet tikrai žinai, kokia miego poza dažniausiai pūti į ūsą. Miego ekspertai sako – tavo miego poza atskleidžia apie tave!

1. Jei miegi ant nugaros – esi PANELĖ JAUSMINGUOLĖ. Dažnai eini ten, kur šaukia tavo širdis. Draugai pyksta ant tavęs, kad kartais nesivadovauji protu, o atsiduodi jausmas. Lygiai tas pats ir su meile. Tiki romatika, gražiais, tyrais jausmais. Tačiau dažnai tau tenka nusivilkti, nes pasaulis nėra toks, koks įsivaizduoji.

2. Jei miegi ant pilvo – esi TINGINUKĖ. Kartais patingi atlikti svarbių užduočių. Pamiršti daugelį dalykų, net tėvų ir draugų gimtadienius. Vis dėlto esi labai nuoširdi, tau būdingas atvirumas, o žmonėms su tavimi gera. Vis dėlto kartais ir pati ant savęs pyksti, mat nesugebi pasiekti užsibrėžtų tikslų.

3. Jei miegi šonu – esi TYRINĖTOJA. Esi labai smalsi, tau viską knieti sužinoti. Tikėtina, jog gerai mokaisi, gauni gerus balus. Labai nori kuo daugiau gyvenime patirti, todėl nuolat į ateitį planuoji planus. Daugelį savo svajonių jau įgyvendinai.

4. Jei miegi žvaigždės poza – esi SVAJOTOJA. Esi labai kūrybinga ir romantiška panelė. Garantuotai turi kokį nors talentą. Esi išlaisvinusi savo meniškąją pusę, arba dar lauki, kol galėsi tai padaryti. Tave draugai vadina svajokle.

5. Jei miegi susirietusi – esi SUSIKAUSČIUSI. Gal kažkas tave varžo? O gal tu pati save varžai? Kas žino, bet tokia poza miegantys žmonės dažnai yra kompleksuoti, nepasitiki savimi. Tau reikėtų įgyti daugiau drąsos. Išeik iš savo komforto ribų, patyrinėk pasaulį.

6. Jei miegi apsikabinusi paklodę – esi ŽMONIŲ DRAUGĖ. Tau būtina visada su kažkuo plepėti, kažkam paskambinti, bendrauti. Atskirk tave nuo žmonių, ir tu būsi pati nelaimingiausia. Kartais gali suerzinti kitus savo plepumu. Todėl patarimas – kartais verta ir patylėti.

Mano išsaugoti straipsniai