JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Ką nuveikti smagaus šį savaitgalį?

Ką nuveikti smagaus šį savaitgalį?

Štai ir prabėgo rugsėjis, o spalis jau barbena į duris ir ruošiasi puošti langus pirmosiomis šalnomis. Bet mes žinome, kad visuomet jauku ir šilta įsitaisyti šalia kompiuterio ekrano ir susiplanuoti smagias pramogas laisvalaikiui, tad pirmyn!

Penktadienio vakare kviečiame išbandyti labai energingą ir smagų dalyką – Collegiate Shag’ą – svingo šokį, kuris ypatingai populiarus buvo tarp jaunų žmonių ankstyvais 30-aisiais ir 40-aisiais. Hoppers’ šokių studijoje vyksianti pamoka “SHAG that thing #1” patrauks akį (o po kurio laiko ir kojas) ypatingai greitais žingsniukais ir labai energingu ritmu. Tad užgrojus greitesnei dainai, nepasimeskite ir, truputį pasimokę, įsisukite į šį smagų šokių sūkurį, kuriame, pažadame, bus karšta lyg vasarą – ateikite ir patirsite patys!

Japoniškų tradicijų gerbėjoms siūlome išbandyti japonišką arbatos ceremoniją, kuri yra ne tik ypatingai paruoštos žaliosios arbatos ragavimas, bet ištisa filosofija ir gyvenimo būdas. Kiekvienas arbatos ceremonijos veiksmas – sąmoningas ir koncentruotas – tarsi lengva, raminanti meditacija. Tad su arbatos puodeliu rankose įsiklausykite į save ir nuskaidrinkite savo pojūčius bei pasiruoškite sutikti savaitgalį! Atpalaiduojanti ceremonija vyks jau šį penktadienį buvusiuose Profsąjungų rūmuose.

Penktadienį, apsilankę klube Tamsta, turėsite galimybę gyvai išgirsti charizmatiškosios britų atlikėjos Jessie J dainas, kurias atliks iš televizijos muzikinio projekto „Lietuvos balsas” žinoma atlikėja Dagna. Atlikėja žada, jog šis koncertas bus išties kupinas gerų emocijų ir puikios nuotaikos. Beje, šį vakarą vyksiantis “Tribute to Jessie J” koncertas – paskutinis, tad visi norintys pasimėgauti profesionalia, kokybiška muzika ir smagiomis Jessie J dainomis, atvykite į Tamsta club, kur bus karšta lyg vasarą!

Kaip šeštadienis – taip sportas! Visus neapsisprendėlius (kokią gi sporto šaką pasirinkus?) kviečiame apsilankyti Vilniaus sporto festivalyje, kuriame vyks didžiausia šalyje sporto mugė, o joje savo užsiėmimus pristatys įvairios sporto organizacijos, centrai, mokyklos, klubai ir, žinoma, pakvies į nemokamas pažintines pamokas. Mugėje veiks sporto prekių ir įrangos paroda, bus galimybė pabendrauti su garsiausiais Lietuvos sportininkais ir treneriais. Pagrindinis šio festivalio tikslas – padėti atrasti savo sportinę veiklą, kuri teiktų džiaugsmą ir spartintų norimus rezultatus. O spalio pradžia – puikus metas puikios figūros formavimo startui!

Kultūros bare Kablys tęsiasi vasara – šį šeštadienį vyks mažas, bet karštas festivalis “In Latino”, kuris vienai dienai pakvies pasinerti į kelionę po Lotynų Ameriką. Pasakojimai, filmai ir muzika nukels į pačią Pietų Ameriką, kuri yra daug daugiau nei tik kaktusai ir muilo operos. Apie šią turtingos kultūros šalį prabils įvairūs keliautojai, kurie bandys nupasakoti įvairius kultūrinius niuansus bei įspūdžius. Taip pat bus pristatyti geriausi pastarųjų metų trumpametražiai filmai iš Kolumbijos, Argentinos, Brazilijos ir Čilės. Ir, žinoma, skambės užvedanti tropinių vakarėlių muzika! Renginys, nukelsiantis į vasaros kaitrą, jau šį šeštadienį Vilniuje, Kultūros bare Kablys.

Šeštadienis Muzikos rūsyje bus ypač karštas – sceną okupuos “Kings of Leon Tribute” ! Sužavėti populiarios amerikiečių grupės muzikos, lietuviai muzikantai sukūrė projektą “Kings of Leon Tribute” ir jau keletą metų sėkmingai keliauja po Lietuvą ir yra ypač mėgstamas publikos. Visi Kings of Leon gerbėjai ar tiesiog tie, kurie nori pasiklausyti geros gyvos muzikos ir smagiai pašėlti, laukiami Muzikiniame Rūsyje, kur bus galima išgirsti nuo lyriškų dainų iki šokti ir kartu dainuoti priverčiančių visiems gerai žinomų hitų!

Daugiau renginių pasiūlymų rasite pramogų ir renginių portale Kur.lt . Naudokitės proga kiekvieną dieną praleisti prasmingai, atrasti naujas miesto erdves, savo ausis pamaloninti muzikiniais pasirodymais, o akis – naujausiais ir laiko patikrintais spektakliais. Kur.lt – už Tavo pramogas – Tavo mieste!

Mano išsaugoti straipsniai