JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
5 patarimai

5 patarimai, kaip sužibėti nuotraukose

Fotografavimasis yra menas. Ne vien gražus makiažas ar stulbinama apranga gali garantuoti pritrenkiančią nuotrauką. Ir pati privalai pasistengti. Pasirodo, tai visai nėra sunku padaryti – tereikia įvaldyti keletą fotografavimosi technikų, kad nuotraukose atrodytum tobulai!

1. Atrask savo geriausią veido pusę. Gal skamba kiek komiškai, bet atsisėdusi priešais veidrodį privalai surasti tą veido pusę, kuri pasukus veidą šonu atrodo geriausiai. Beveik kiekvienos panelės veidas yra asimetriškas, todėl žinant savo gerą veido pusę ir nuotraukose atrodysi žavingiau.

2. Įvaldyk squinch techniką. Pameni, rašėme apie duck face fotografavimosi technikos galą? Įsidėmėk tai ir pamėgink ištobulinti savo squinchą – primerkdama akis ir šiek tiek suspausdama lūpas stebėk kamerą. Pamatysi, nuotraukose atrodysi pritrenkiančiai!

3. Suplonink savo veidą. Jei tavo veidas iš prigimties yra kiek putlesnis, fotografuojantis jis gali atrodyti kur kas liesesnis. Tau tereikia paruošti savo gražiąją veido pusę ir pasistengti padėti liežuvį į galą, nes tai sumažina pagurklį ir sugriežtina smakro liniją. Gal pirmiausia toks būdas atrodo keistokas, bet pabandyk prieš veidrodį – pamatysi, kaip nustūmusi liežuvį kuo toliau į burnos ertmę optiškai paliekninsi veidą!

4. Nelaikyk kameros apačioje. Tai ypač aktualu selfių fanatikėms. Jei objektyvas yra laikomas apačioje, nuotraukose veidas atrodo agresyvesnis ir putlesnis. Geriausia kamerą laikyti nosies lygmenyje – taip bus išlaikytas tobulas santykis.

5. Nenuleisk smakro žemyn. Nuleidusi smakrą žemyn būsi ne tik liūdnesnė, bet ir rizikuoji nuotraukose atrodyti lyg panelė su dvigubu pagurkliu. Tam, kad to išvengtum, privalai smakrą pakelti aukščiau – atrodysi elegantiškiau ir subtiliau.

Mano išsaugoti straipsniai