JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Pasakoja mergina: saulė sugadino odą visam gyvenimui (FOTO ŠOKIRUOJA)

Pasakoja mergina: saulė sugadino odą visam gyvenimui (FOTO ŠOKIRUOJA)

Mėgautis saulės voniomis reikia atsakingai. Šį dalyką žinome jau seniai, tačiau kiek daug yra merginų, kurios nepaisant odos jautrumo, yra linkusios valandų valandas kepintis saulėje!

Vienos merginos iš JAV istorija gali priversti susirūpinti savo sveikata net ir didžiausias saulės mylėtojas. Paskaityk, ką pasakoja mergina, kuri prieš du metus skaudžiai nukentėjo nuo intenstyvių saulės spindulių.

„Niekada nebuvau itin jautri saulės spinduliams. Kaip ir visos kitos panelės, mėgavausi buvimu saulėje ir niekuomet pernelyg nevengiau saulės spindulių. Kaitinimasis pajūryje  su draugais buvo įprastas šiltojo sezono ritualas.

Žinoma, dar būdama jaunesnė, mamos buvau paraginta tepti saulės kremus. Tačiau į tai žiūrėjau pro pirštus – neretai pasitepti apsauginiu kremu užmiršdavau arba paprasčiausiai numodavau ranka ir kremą palikdavau namie.

Iki lemtingosios liepos, kol vieną dieną, pamiršusi laiko nuojautą, nuo ryto iki vakaro kepinausi saulėje. Vakare grįžusi pamačiau, jog mano veidas labai stipriai nudegęs, visas raudonas. Prisipažinsiu, tuo metu pernelyg neišsigandau – pasitepiau kremu po saulės ir nuėjau miegoti. Deja, ryte vaizdas buvo dar baisesnis – raudonis jau buvo išnykęs, tačiau pradėjo ryškėti baltos dėmės paakių srityje ir ant skruostų.

Mano nelaimei, net ir po trijų savaičių dėmės neišnyko… Kasdien tepiau veidą specialiu kremu, maskavau dėmes ir net negalėjau pamąstyti, jog po to įvykio tai taps mano kasdienine rutina…

Nuotrauka kalba pati už save. Štai ji.

Daktarai man nustatė melasmą – pigmentinių dėmių atsiradimą ant veido odos. Kaip bebūtų, jau praradau viltį, jog dėmės pačios savaime pranyks.

Todėl visoms saule besimėgaujančioms merginoms sakau – tepkite kremus nuo saulės ir saugokitės! Niekuomet negalite žinoti, kaip oda sureaguos į saulę.

Mano išsaugoti straipsniai