JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Du atradimai

Du atradimai, kurie pribloškė viso pasaulio paneles (FOTO)

Pasaulyje daug keistų išradimų ir atradimų. Šią savaitę visas pasaulis skambėjo nuo dviejų įvykių – auskarų istorijos bei naujųjų džinsų išradimo.

Kodėl šios dvi naujienos mums, panelėms, tokios aktualios? Pasirodo, jos gali gerokai pakeisti mūsų kasdieninį gyvenimą!

Ypač vienas jų. Drabužių kompanija Joe’s #Hellojean line sukūrė džinsus, kurie… geba pakrauti tavo mobilųjį telefoną! Beje, džinsai tikrai nėra tie, su kuriais tik daržus galėtum ravėti – galima pasirinkti iš stilingų, siauresnių ir platesnių įvairių spalvų bei dydžių džinsų.

Džinsų paslaptis slypi papildomoje kišenėje. Ji skirta tam, jog tu ten sugebėtum įtalpinti savo telefoną ir ploną telefono kroviklį, kuris yra sujungtas laideliu su telefonu.

Gal ir neblogas variantas nuolat telefoną maigančioms ar į festivalį išsiruošusioms panelėms? Tiesa, kyla klausimas, ar itin sveikas yra toks nuolatinis technologinio prietaiso laikymas arti kūno…

Džinsų nuotrauką rasi čia.

Kitas šios savaitės atradimas – auskarai. Ne, niekas neišrado išmaniųjų auskarų ar kažko panašaus. Pasirodo, vienai devyniolikmetei iškilo klausimas, ar segint auskarus nereikia nuimti plastikinio rutuliuko, kuris yra pritvirtintas prie auskaro užsegimo. 

Štai, kaip pavaizduota nuotraukoje.

Sunku patikėti, kokio ažiotažo sulaukė ši nuotrauka. Vieni juokavo: „mano visas gyvenimas tebuvo juokas“, „negi aš tiek metu išvaikšiojau su visiškai nereikalingu plastikiniu rutuliuku prie ausies?“

Štai tokie savaitės atradimai. Taupyk pinigus išmaniesiems džinsams ir pasvarstyk, ar segint auskarus nėra būtina nuimti tą mažą, tačiau tiek dėmesio sulaukusį plastikinį gabaliuką?

Mano išsaugoti straipsniai