JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Paauglė sukrėtė pasaulį savo istorija (FOTO)

Paauglė sukrėtė pasaulį savo istorija (FOTO)

Kartais gyvenimas mums krečia tokius likimo pokštus, jog būna sunku patikėti. Turbūt tai galima pasakyti, išgirdus vienos paauglės iš JAV gražią, bet labai skaudžią istoriją.

Ar kada nors mėginai susidaryti sąrašą dalykų, kuriuos norėtum padaryti per savo gyvenimą? Iš JAV kilusi septyniolikmetė Rebecca Townsend prieš keletą metų surašė dalykus, kurios žūtbūt nori padaryti per gyvenimą. Ji pasidalino jais su savo draugais, ir du pirmus punktus sėkmingai įvykdė. Jie buvo tokie:

1.Aplankyti Ispaniją
2.Pasibučiuoti lietuje
3.Išgelbėti draugo gyvybę

Paskutinis punktas rodėsi nesavanaudiškas ir geraširdingas, tačiau Rebecca net nenujautė, kaip arti jo įvykdimo yra. Deja, bet paskutinį savo gyvenimo norą mergina išpildė tragišku būdu.

Rebecca su keliais draugais keliavo iš vieno koncerto namo. Kertant gatvę į juos lėkė automobilis, kuris kliudė Rebeccos draugą Benjaminą. Rebecca, norėdama jį išgelbėti, pastūmė priešais ją ėjusi Benjaminą, tačiau po automobilio ratais atsidūrė pati.

Visuomet buvusi geros širdies, pasiaukojanti ir mylinti kitus žmones, Rebecca išgelbėjo draugui gyvybę, taip išpildydama savo norų sąrąšą. Rebeccos nuotrauką išvysi čia.

Visame pasaulyje žmonės reiškia užuojautą paauglei – Facebooke, Twitteryje ir kituose socialiniuose tinkluose plinta vieša užuojauta žuvusiai merginai. 

Ši už širdies griebianti istorija parodo, jog savo mintimis galime prisišaukti įvykius. Kaip bebūtų gaila, bet šiai paauglei jos norų sąrašo įgyvendinimas baigėsi tragiškai. Kita vertus, ji gyvybę paaukojo savo geram draugui. Tačiau visgi – norėkime ir svajokime atsargiai!

Mano išsaugoti straipsniai