JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
20 dalykų

20 dalykų, kuriuos privalai padaryti 2015 -ųjų vasarą

Vasarą klausimo „o ką veikti?“ privalo nelikti. Juk aplink tave – tiek veiksmo, tiek renginių, o ir mes pačios vasarą dažniausiai esame suinteresuotos nuveikti kažką smagaus ir naudingo.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Todėl jei tas klausimas tau vis dar iškyla, skubėk skaityti 20 patarimų, ką nuveikti jau prasidėjusią 2015 metų vasarą.

Perskaityk nors vieną knygą. Jei teigi, jog knygoms nėra laiko, vasara puikus metas perskaityti knygą. Tik nesirink tos, kurią skaito visi. Rask knygą, kuri gal ir nebus tokia populiari, tačiau kai tavęs paklaus, ką vasarą skaitei, galėsi pasigirti skaičiusi originalų kūrinį. 

Su draugais išvažiuok į išvyką. Vasara be trumpos išvykos – ne vasara. Nebūtinai turite vykti į užsienį, juk ir Lietuvoje pilna vietų, kuriuose galite smagiai papoilsiauti. 

Nusimaudyk jūroje. Sako, jog tas, kuris vasarą nesimaudė jūroje, daug ką praranda. Jei iki jūros galimybės nuvažiuoti neturi, būtinai išsimaudyk ežere.

Išmok kurios nors užsienio kalbos pradmenis. Nusipirk kokį nors mokymosi žodynėlį ir vartyk jį prie jūros ar sėdėdama lauko kavinėje. 

Išsimaudyk vasaros lietuje. Vasaros lietus skiriasi nuo kitų sezonų lietaus kaip diena ir naktis. Juk jis – šiltas ir malonus. Čiupk draugę / draugą, pamirškite visus skėčius ir smagiai pasišokite lietuje.

Nuvyk į kokį nors Lietuvos festivalį. Vasaros festivalių pasirinkimas Lietuvoje iš tiesų didžiulis. Jei nė karto nesi patyrusi, ką reiškia festivaliauti, tai puiki proga apsilankyti festivalyje. Garantuojame, jog tai tave užkabliuos ir tu norėsi dar, dar ir dar.

Sportuok. Jei dar to nedarai – pradėk sportuoti nuo šios vasaros. Rask sau patinkančią sporto šaką ir padaryk likusius 2015 metus sporto metais!

Išmok pagaminti kažką skanaus. Net jei nesi linkusi į kulinariją, vasarą gali išmokti pasigaminti tai, ką galėsi gaminti kaip savo top patiekalą visus metus. Paskaityk receptą, tačiau nevenk eksperimentuoti: taip sukursi savitą ir originalų skonį.

Nueik į pasimatymą prie jūros. Juk nieko nėra romantiškiau, kaip stebėti saulėlydį prie jūros su savo simpatija. 

Pasisiūk sau drabužį. Jei nori vasarą pasipuošti originaliai, pasiūk sau kažką gražaus. Beje, sek naujienas mūsų portale: jau greitai tau patarsime, ką klasiško gali pasidaryti pati.

Pasidegink. Tik nepersistenk su deginimusi – saulės vonios yra geras dalykas (balta kaip sūris vasaros fotografijose juk nebūsi…), tačiau visada naudok apsauginį kremą ar aliejų.

Išmok naujų makiažo technikų. Vasara yra puikus metas pasitreniruoti su makiažu. Pažiūrėk kokius nors video, kuriuose yra daromi makiažai ir pasistenk pakopijuoti. 

Pradėk kurti. Rašyk, filmuok, grok ar daryk tai, kas tau iš tiesų patinka. Svarbiausia, išlik kūrybiška ir negulinėk pajūryje visą laiką – leisk vasarą pasireikšti tavo talentingajai pusei.

Žiūrėk filmus, kuriuos seniai troškai pamatyti. Jei visus metus pildei „verta pažiūrėti“ filmų sąrašą, tuomet jis turėtų būti tikrai nemenkas. Vasarą turi daugiau laiko, todėl vakarais organizuok filmų peržiūras su draugais. 

Išvyk stovyklauti. Vasarą gink savo baimes tolyn. Net jei paniškai bijai gyvenimo ne civilizacijoje, perženk savo komforto zoną ir išvyk stovyklauti. Tik nepamiršk purškalo nuo uodų!

Nueik į mėgstamos grupės koncertą. Juk žymiai maloniau linguoti į taktą pagal savo mėgiamos grupės dainą gryname ore, o ne uždaroje patalpoje.

Susitvarkyk kambarį. Tačiau tvarkykis iš pagrindų – išsikuopk ir išsišluok kambarį taip, jog šis net blizgėtų.

Išbandyk ekstremalų sportą. Jei važiavimas riedlente ar kurios nors vandens sporto šakos išbandymas tave baugina, pakanka nueiti į atrakcionų parką – ten gausi didelę dozę adrenalino. Patikėk, įspūdį paliks!

Padaryk vieną gerą darbą. Vasarai baigiantis galėsi sau užsidėti nemenką pliusiuką, jei atliksi bent vieną gerą darbą. Kad ir koks jis būtų: pagalba tėvams, draugams, o gal savanoriavimas kokioje nors organizacijoje – jausiesi padariusi kažką naudingo ne tik sau, bet ir kitiems.

Nuvažiuok į kaimą. Mums, miesto žmonėms, kaimo gyvenimas juk toks svetimas. Surizikuok patirti tai, kas tau neįprasta. Gulėjimas šiene, viščiukų šėrimas ar vyšnių skynimas tai ne tik pagalba močiutei, bet ir relaksacija miesto širdžiai.


Sekite Panele.lt naujienas „Facebook’e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.


Mano išsaugoti straipsniai