JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
SUKNELIŲ SKANDALAS sugrįžta: paskutinės pamokos mokinė nepamirš (FOTO)

SUKNELIŲ SKANDALAS sugrįžta: paskutinės pamokos mokinė nepamirš (FOTO)

Jau senokai nutilus aistroms dėl „netinkamų“ suknelių per išleistuves, bręsta naujas suknelės skandalas. Šį kartą vienos JAV mokyklos mokinė negalėjo dalyvauti savo oficialioje paskutinėje pamokoje mokykloje.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Mergina buvo išmesta iš pamokos likus 30 minučių iki paskutinės pamokos pabaigos. Kaip žiauru – mokytoja jai neleido net tinkamai pabaigti mokyklos…

Tad kuo jau tokia „nusikaltusi“ buvo merginos apranga? Abiturientė vilkėjo švelnios mėtų spalvos suknelę su rankovėmis. Jokios iškirptės: nei priekyje, nei nugaroje. Rodos, jokio vulgarumo. Tad kur čia bėda? Suknelė, anot pamoką vedusios mokytojos, buvo… per trumpa. Mokytojos teigimu, suknelė nesiekė kelių, o tai prieštarauja mokyklos taisyklėms.

Todėl mokinė iš savo paskutinės pamokos buvo paprašyta išeiti.

Mergina dar bandė prieštarauti mokytojai dėl tokio jos reikalavimo, tačiau vėliau, nuleidusi rankas, paskambino mamai, kad ši atvežtų į mokyklą tinkamesnę suknelę. Per tą laiką, kai jos mama vežė suknelę, abiturientė turėjo palikti klasę už „nepaklusnumą.

Mergina vėliau prisipažins, jog jai suknelė iš tiesų yra labai graži ir ji dar ne kartą ją nešios po šio incidento. 

Šis įvykis tik dar karščiau paskatino sukilti tuos, kurie prieštarauja griežtiems JAV mokyklų aprangos kodams. Iš tiesų, ar nėra taip, jog skatindami merginas rengtis tvarkingai, patys mokytojai pažeidžia moksleivių asmenines teises? 

Mums ši suknelė irgi patinka ir visiškai neatrodo vulgari.

Kviečiame įvertinti suknelę, kuri sukėlė tokį mokytojos nepasitenkinimą. Jos nuotrauką rasi čia.

Pasidalink komentaruose nuomone: gal ši suknelė tikrai per trumpa einant į oficialią paskutinę pamoką?

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook’e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.


Mano išsaugoti straipsniai