JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Atskleista tiesa

Atskleista tiesa, kokios nuotraukos sulaukia daugiau like

Net jeigu hashtagas #nofilter šiuo metu masiškai sklinda po Instagramo platybes, reikšdamas simpatiją natūraliam grožiui, nuotraukų filtrai vis dar yra labai populiarus dalykas.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Iš tiesų, nuotraukų filtrai ne tik pagražina, bet ir padeda sulaukti daugiau like. Ir tai – jau patvirtintos mokslininkų žinios!

Vienai garsiausių pasaulio kompanijų Yahoo priklausantis padalinys ištyrė 7,6 milijonus viešojoje erdvėje pasirodžiusių nuotraukų, kurių pusė buvo iš Instagram paskyros. Tyrėjai ištyrė, jog nuotraukos su filtrais buvo net 21 % labiau peržiūrimos ir net 45 % labiau komentuojamos.

Taip pat buvo ištirta, jog skirtingos nuotraukų filtro rūšys suteikia nuotraukai didesnį populiarumą. Todėl jei nori, jog tavo selfis sulauktų daugiau dėmesio, rinkis filtrą, kuris didina nuotraukos kontrastą (tačiau jo nepadaugink, jog nuotraukoje neatrodytum lyg visą vasarą skynusi apelsinus!) arba priešingai – suteikia švelnesnį atspalvį nuotraukai.

Todėl jei nori, jog tavo nuotrauka patrauktų akį, neužmiršk nuotraukų filtrų!

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook’e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.


Mano išsaugoti straipsniai