JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Išrinkti stilingiausi Kauno abiturientai

Išrinkti stilingiausi Kauno abiturientai

Praėjusį penktadienį Kauno abiturientai buvo pakviesti nors trumpam atitrūkti nuo artėjančio egzaminų maratono, planuojant būsimąjį Išleistuvių vakarą.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Prekybos centro „Kauno Akropolis” eskalatoriai nušvito įvairiausiomis spalvomis – čia beveik 30 moksleivių iš Kauno, Jonavos, Marijampolės bei Prienų susirungė dėl stilingiausio abituriento titulo ir trumpam tapo modeliais, demonstruojančiais išleistuvių derinius.

“Išleistuvės – tai šventė, vykstanti tik vieną kartą gyvenime. Dėl šios šventės daugelis merginų ieškojo idėjų ir minčių renkantis suknelę, aksesuarus. Todėl manau, šis renginys buvo ne tik labai naudingas, bet labai įdomiai pateiktas. Modeliai patys turėjo galimybę pabūti stilistais, pademonstruoti savo kuriamą įvaizdį, gauti stilisto konsultaciją. O tai vienareikšmiškai suteikia ne tik daug žinių, bet ir idėjų, kaip per vieną įsimintiniausių savo gyvenimo švenčių – išleistuves – atrodyti išties įspūdingai.“ – sako stilistė, konkurso komisijos narė Ernesta Jorudė.

Renginio idėja taip pat džiaugėsi aerobikos pradininkė, daugkartinė gimnastikos čempionė bei konkurso „Stilingiausias abiturientas“ komisijos narė Joana Bartaškienė: „Esu labai dėkinga visai komandai, dirbusiai su šiuo projektu, nes, mano nuomone, šis konkursas labai pasisekęs! Itin džiaugiuosi abiturientų aktyvumu, iniciatyva bei kūrybiškumu. Netikėtas renginio formatas – podiumu pasirinktas ekskavatorius – man paliko didelį įspūdį“.

Stilingiausiais abiturientais buvo išrinkti – Brigita Sandaitė iš Marijampolės bei kaunietis Titas Kasparavičius.

O kuris Kauno abiturientas, tavo nuomone, yra stilingiausias?

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.


Mano išsaugoti straipsniai