JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Renginių gidas savaitgaliui

Renginių gidas savaitgaliui

Paskutinį balandžio savaitgalį didžiuosiuose miestuose netruks smagių vakarėlių bei koncertų. Bent po vieną vakarėlį savo mieste ras visi techno, džiazo, R&B ar hip hop‘o muzikos stilių gerbėjai. Netruks ir atlikėjų iš užsienio, besisvečiuojančių mūsų šalyje, tad nepraleiskite progos pamatyti pasaulinio pripažinimo sulaukusius atlikėjus.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Įspūdingas penktadienio, balandžio 24 d., vakaras vyks Kauno Žalgirio arenoje. Čia savo pirmą ir, kol kas, vienintelį koncertą surengs marokiečių kilmės Švedijos dainininkė bei prodiuserė, 2012 metų tarptautinio dainų konkurso „Eurovizija“ nugalėtoja Loreen. Atlikėja yra labai gerai žinoma visame pasaulyje, ją graibsto ir nori pamatyti daugelyje pasaulio šalių, ji dalyvauja įvairiuose projektuose, šou, koncertuose bei festivaliuose. Pagaliau ją galėsite išvysti ir Lietuvoje! Tad pasiruoškite penktadienį patirti tikrą euforiją!

Jaukų šeštadienio, balandžio 25 d., vakarą Kauno Gargare kviečia kartu praleisti Alina Orlova. Viena įdomiausių atlikėjų Lietuvoje kviečia savo gerbėjus į naujo albumo #88 pristatymo koncertą. Alina – dainuojamosios poezijos kūrėja ir atlikėja – iš minios išsiskiria savo kitonišku balsu. Ji pati kuria dainų tekstu, taip pat atlieka „koverius“, dainuoja net trimis kalbomis: lietuvių, rusų ir anglų. Užsukite šeštadienio vakarą pasveikinti atlikėją su nauju jos karjeros etapu.

Vilniaus Lofte šeštadienio vakarą stogą kilnos svečias iš Ispanijos. Resolute 6: PSYK (ES)  – tvirtas, ryžtingas, apsisprendęs, įtikinantis, kietas ir greitas. Resolute – tai techno naktų serija, išieškota muzika, erdvė su patirtimi, potyrius stiprinančios vizualizacijos, žmonės – nuolatiniai ir nauji, euforiški rytai su afteriais – visa tai iš dalies primena Berlyną. Šį kartą svečiuose ispanas PSYK. Sako, jog jo vardą būtų galima prilyginti aistrai… aistra klasikiniam techno ir jo estetikai. PSYK yra dažnas svečias Berlyno klube Berghain bei kituose populiariuose Europos naktiniuose klubuose. Nepraleisk progos pašėlti su techno legenda PSYK Lietuvoje!

Klaipėdiečių laukia siautulingas šeštadienio vakaras Dr. Whoo klube, kadangi čia vyks G&G Sindikatas naujo albumo pristatymas! Svaras, Kastetas, Pushaz ir Mamania maištingoms uostamiesčio sieloms pristatys savo naujausią muzikinį manifestą. Albumo „Revoliucijos garso takelis“ pristatymo koncertai Vilniuje ir Kaune buvo anšlaginiai, tad visi klaipėdiečiai, kurie nori choru kartu su „sindikato smogikais“ parepuoti, turėtų nieko nelaukti ir bilietus į hip hop‘o fiestą įsigyti iš anksto!

Brodvėjaus pub‘as šeštadienio vakarą pristato – Marko Palubenkos koncertą. Nuoširdumas, netikėtumas ir užburiantys garsai – tai, ką Markas atskleidžia savo pasirodymuose. Atlikėjas taip sugeba užburti publiką savo emocijomis, energija bei melodijomis, jog nepaleidžia iki pat pabaigos. O išėjus iš jo koncertų visada norisi dar! Antrasis Marko Palubenkos albumas „Puzzleman“ bus galimybė klausytojui plėsti savąją dėlionę sulik kiekviena daina, kiekvieną kartą vis kitokia.
Šį savaitgalį Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje tikrai bus daug geros, kokybiškos gyvos muzikos bei svečių iš užsienio. Belieka tik išsirinkti savo savaitgalio scenarijų! Visi svarbiausi renginiai, vakarėliai, koncertai, viskas, kas vyksta Vilniuje ar kitame Lietuvos mieste, vienoje vietoje – renginių portale Kur.lt.

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook’e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.


Mano išsaugoti straipsniai