JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Renginių gidas (12 05-12 10)

Renginių gidas (12 05-12 10)

Mes pasirūpinome, kad jaunoms, linksmybių bei veiklos ištroškusioms sieloms netektų sukti galvos, ką nuveikus ne tik savaitgalį, bet ir visą ateinančią savaitę! Smagiausi vakarėliai, ekstravagantiški ir žiemiški koncertai, humoro bei mados vakarai– visas pramogų kompleksas, kuris neleis sėdėti namuose, taigi, pasiruoškite linksmybėms!

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Vilniečiams penktadienį yra numatytas puikiausias gimtadienio vakarėlis! Velniško skaičiaus sukaktį gruodžio penktąją švęs klubas „Exit“. Vakarėlį „Radistai YOLO“ ves ne kas kitas, kaip Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius, taigi, belieka tik atsipalaiduoti ir pasinerti į linksmybių sūkurį, nes šie vyrukai tikrai žino, ko nori vakarėlių sielos (renginio organizatorius – klubas „Exit“)!

Gruodžio 6-ąją menų fabrike „Loftas“ – neeilinis ir neįprastas renginys. Čia atvyksta viena ekstravagantiškiausių Ukrainos grupių „Kazaky“, stebinanti neįprasta koncertine apranga ir elgesiu scenoje. Ketverius metus drauge scenoje esantys raumeningi vyrai šoka pusnuogiai, dažniausiai – avėdami keliolikos centimetrų aukštakulnius, ir atlieka stilingus elektroninės popmuzikos kūrinius, taigi, pasiruoškite provokuojančiam ir nematytam pasirodymui(renginio organizatorius – menų fabrikas „Loftas“)!

Šeštadienio vakarą pasitikite laužydami standartus! Kaip tai padaryti? Bene geriausias planas – juos laužyti su tais, kurie tai moka geriausiai, taigi, gruodžio 6-ąją grupė „SEL“ kauniečius ir miesto svečius kviečia į savo koncertą, kuriame grupės lyderis Egidijus Dragūnas taps pirmąja Lietuvos muzikos žvaigžde, surengsiančia vadinamąjį „360 laipsnių“ koncertą – jo metu grupė koncertuos arenos viduryje įrengtoje scenoje ir gerbėjams bus matoma iš visų pusių (renginio organizatorius – „Gero laiko studija).

Andrius Kaniava turi bruožą sutraukti labai skirtingą publiką, nes jo dainos, dažnai papuoštos ironiškais tekstais, prisibeldžia į daugelio širdis. Šį kartą aktorius ir bardas švęs jubiliejų, tad koncerte „Skrydis per 50“ bus visko: poezijos, muzikos, šviesos efektų, teatrališkumo ir pakilos nuotaikos. Kas gi geriau tiktų žiemiškam pirmadienio vakarui (renginio organizatorius – „Bardai LT“)?

Užginčyti, kad juoktis sveika – sunku, todėl vilniečiai ir sostinės svečiai žiemišką trečiadienio vakarą kviečiami juoktis į valias! Žinomi veidai – Mantas Katleris, Paulius Ambrazevičius, Mantas Stonkus, Vaidotas Šiožinis, Domas Raibys ir Dominykas Klajumas, o kitaip tariant – „Humoro klubas“ , juoktis privers net ir didžiausią surūgėlį, todėl jų naujausios programos „Duok dėdei bučkį“ praleisti nepatartina (renginio organizatorius – klubas„Tamsta“).

Domiesi naujausiomis mados tendencijomis, mėgsti susikurti savitą stilių ir gali pasakyti, kad mada – tavo aistra? Tuomet turime gerų naujienų – festivalis „Mados infekcija“ jau aštuntą kartą kviečia į visiems atvirą naujų mados dizainerių paieškos konkurso „Injekcija“ finalą! Atvykite į Nacionalinę dailės galeriją gruodžio 10-ąją ir vieni pirmųjų sužinokite, kas jaunųjų talentų gretas papildys šiemet! Beje, gal kitąmet tai būsite jūs (renginio organizatorius –festivalis „Mados infekcija“ )?

Renginiai Vilniuje  stebina savo gausa, todėl kartais sunku nepasimesti tarp visų pramogų ir išsirinkti tinkamiausią. Portale http://kur.delfi.lt/ gali rasti sostinėje bei didžiausiuose Lietuvos miestuose vykstančius renginius – koncertus, vakarėlius, futbolo, krepšinio varžybas, šou, festivalius, spektaklius, miuziklus ir kitus. Sužinok, kas vyksta tavo mieste!

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook’e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.


Mano išsaugoti straipsniai