JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
5 kvapą gniaužiantys filmai

5 kvapą gniaužiantys filmai, kuriuos būtina pamatyti(VIDEO)

Jau pradėjai filmų paiešką savaitgaliui? Šįkart siūlome tau ne graudentis žiūrint romantiškas juostas, o nusiteikti tikram veiksmo antplūdžiui!

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

„Paliktieji“ („Left behind“)

Spalio 17-ąją Lietuvos kino teatruose pradedamas rodyti sukrečiantis filmas „Paliktieji“, skirtas stiprių nervų žiūrovams. Be jokios paaiškinamos priežasties ima dingti milijonai gyventojų, tarp jų ir visi vaikai. Aplink vyrauja chaosas, smurtas, plėšikavimai, likę gyvi praranda žmogiškumą. Specialiosios tarnybos bejėgės. Avialainerio pilotui Rėjui Stilui tenka užduotis nuraminti keleivius, jo dukra Kloja imasi ieškoti jaunesniojo brolio, o tame pačiame lėktuve esantis žurnalistas Bakas Viljamsas siekia išsiaškinti, kas iš tikrųjų dedasi. Pagal to paties pavadinimo knygą sukurtas filmas prikausto nuo pirmos iki paskutinės minutės.

„Bėgantis labirintu“ („The Maze Runner“)

Kaip jaustumėtės pabudę nežinia kur ir prisimenantys tik savo vardą? Taip nutiko Tomui, neaišku kaip atsidūrusiame labirinte. Netrukus jis sutinka tokio paties likimo bendruomenę, kurią sudaro tik jauni vaikinai. Tai įtempto siužeto trileris, pasakojantis istoriją apie pasaulį po Apokalipsės. Ar kam nors yra pavykę ištrūkti iš šio painaus labirinto? Kas ir kokiu tikslu juos čia uždarė? Vienintelis būdas tai išsiaiškinti – įveikti labirintą. Tačiau prieš tai – svarbu išgyventi.

„Kolonija“ („The Colony“)

Tai mokslinės fantastikos filmas pasakojantis apie žmonių pastangas išlikti užšalusiame pasaulyje. Žemėje prasidėjo ledynmetis. Išlikusios grupės žmonių slepiasi bunkeriuose. Ėmus mažėti maisto atsargoms, prasideda problemos grupių viduje. Keletas žmonių suserga. Auga įtampa. Kolonija 7 netikėtai praranda ryšį su Kolonija 5. 7-osios kolonijos vadas Brigsas nusprendžia išsiaiškinti, kas nutiko, tad su dar keliais savanoriais išsiruošia į pavojingą kelionę. Pasiekus tikslą paaiškėja siaubingų dalykų. Tam, kad apsaugotų likusius gyvus, jiems tenka stoti į nuožmią kovą.

„Diena po rytojaus“ („The Day After Tomorrow”)

Mūsų planetai Žemei grasina bene didžiausia grėsmė – motulė gamta. O ji tikrai užsirūstinusi… Uraganai siaubia Los Andželą, neregėtos pūgos užklumpa Indiją, Niujorke temperatūra per vieną dieną svyruoja nuo minuso iki pliuso. Gamta krečia ir daugiau „išdaigų“, nusinešančių tūkstančius gyvybių: stiprius žemės drebėjimus, didžiules bangas. Ar tai reiškia, kad Žemės planetai atėjo paskutinioji valanda? Įvykių epicentre – profesorius Edrienas Holas. Jam tenka atsakyti į visai žmonijai rūpimus klausimus: kas dedasi? Ar dar įmanoma išsigelbėti? Be viso to, jis dar gelbsti ir ledu pavirtusiame Niujorke įstrigusį savo sūnų. Herojus iškeliauja ten, iš kur visi trokšta pabėgti…

„Užkratas” („Contagion“)

Tikras kino žvaigždžių desantas: Mattas Damonas, Marion Cotillard, Gwyneth Paltrow, Kate Winslet ir kt. Jie susivienijo tam, kad sukurtų neblogai pavykusį fantastinį trilerį. Pasaulyje žaibišku greičiu plinta niekam nežinomas virusas. Jis pasėja visuotinę baimę. Visos lig šiol buvusios ligos atrodo tik menkos infekcijos. Šia paslaptinga liga itin paprasta užsikrėsti, o ja susirgę žmonės miršta vos per kelias dienas. Gydytojai bejėgiai – jokių vaistų šiai ligai gydyti nėra. Kyla panika ir vienintelis klausimas: ar pavyks sustabdyti šį mirtiną virusą?

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook’e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.


Mano išsaugoti straipsniai