JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Barakudų rojus: pažinčių programėlė

Barakudų rojus: pažinčių programėlė, kurioje – vien milijonieriai

Pažinčių programėlė „Tinder“, kurios esmė – „žymėti“, ar netoliese esantis ir tavo paieškos kriterijus atitinkantis kandidatas tau patinka,  jau kuris laikas nesitraukia iš populiarumo viršūnių.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Itin paprastą naudojimąsi siūlanti programėlė „suveda“ du žmones, anonimiškai „pažymėjusius“ vienas kito nuotrauką. Čia meilės ieško ir vienos nakties nuotykių mėgėjai, ir nesėkmingais santykiais nusivylę vienišiai.

Tačiau „Tinder“ sulaukė konkurento. Ir ne bet kokio, o tokio, kuris siūlo išskirtines pažintis su milijonieriais! Skambus programėlės „Luxy“ šūkis skelbia, jog ji – kaip „Tinder“, tik be varguolių.

Programėlės kūrėjai atskleidžia, kad vidutinės „Luxy“ vartotojo metinės pajamos – ne mažiau nei 600000 Lt, o jei paaiškėja, kad jis tik apsimetė turtuoliu, yra be gailesčio iš „Luxy“ narių sąrašo pašalinamas.

„Luxy“ – skirtas turtuoliams bei gražuoliams, aprašyme teigiama, jog tai vieta, kur susitinka turtingi bei gražūs vyrai ir moterys. Panašu, kad barakudos taps pagrindinėmis programėlės vartotojomis – tiesiog tereikės išsirinkti sau milijonierių!

Įdomi detalė: kuriant savo anketą, reikia pažymėti, kokie prekės ženklai dominuoja tavo gyvenime. Reikia rinktis iš tokių prabangos vardų kaip BMW, „Porsche“, „Lamborghini“ „Louis Vuitton“, „Chanel“ ir kitų, ne milijonieriams sunkiai prieinamų prekių.


Sekite Panele.lt naujienas „Facebook’e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.


Mano išsaugoti straipsniai