JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
5 filmai

5 filmai, pavertę dainininkus aktoriais(VIDEO)

Kartais atrodo, kad kai kuriems žmonėms gamta talento tikrai nepagailėjo. Štai šios savaitės „Filmas savaitgaliui“ tema – dainininkai, kurie išbandė ir aktoriaus amplua. O ar tikrai jie lygiai taip pat gerai vaidina kaip ir dainuoja? Pažiūrėkime!

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

„The Giver“

Filmas, kuriame kaip aktorė debiutavo Taylor Swift. Iš pirmo žvilgsnio tobulame ateities pasaulyje nėra konfliktų, skurdo ar ligų. Čia viskas sudėta į tvarkingas lentynėles. Jokių netikėtumų, spalvų, viskas sterilu ir išblizginta, o kiekvienas tos visuomenės narys aiškiai žino savo vietą ir kokia yra jo gyvenimo misija. Šio pasaulio gyventojai nepažįsta chaoso, jų sąmonėje pasaulis toks visada ir buvo.

Paauglys Jonas nuo pat gimimo taip pat buvo pavyzdingas šios visuomenės narys, tačiau netikėta pažintis su Siuntėju, idealų jo pasaulį apvertė aukštyn kojomis… Paslaptingojo Siuntėjo žinioje – viso pasaulio praeitis. Jis vienintelis žino, kad anksčiau skausmas, karas ir kančios buvo neatsiejama žmonijos dalis. Savo žinias jis perduoda jaunajam Jonui. Rodos, dabartinis – sterilusis – pasaulis turėtų būti daug geresnis, tačiau visa tai, kas tobula ir idealu tėra iliuzija, kurios kaina pavojingai didelė ir skaudi. Jonas supranta, kad vienintelis būdas visiems išsigelbėti – tai ištrūkti iš šios iliuzijos. Ar pavyks jam sugriauti idealų pasaulį, kad žemėje vėl įsivyrautų netobula, tačiau laisva realybė? Jau kinuose!

„Dreamgirls“

Trijų merginų grupė už viską labiau nori išgarsėti. Vieno pasirodymo metu jas pastebi paslaptingas vyriškis, žadantis joms neregėtą sėkmę, jei tik sutiks su juo bendradarbiauti. Drąsuolės pasiūlymą priima ir vos ne per naktį tampa žvaigždėmis, tačiau sėkmė turi savo kainą: grupėje kyla konfliktai, atsiranda meilės trikampiai. Pagrindinį vaidmenį jame atliko pati Beyonce!

„The Social Network“

Filmas apie bene patį populiariausią socialinį tinklą „Facebook“ ir jo įkūrėją Marką Zuckenbergą. Prestižinio universiteto studentas meta studijas, kad galėtų įkurti socialinį tinklą, jungiantį universitetus. Idėja – puiki, tačiau ar tikrai paties Marko sugalvota, o gal „pasiskolinta“?.. Filme sužibėjo dainininkas Justinas Timberlake’as, įkūnijęs programos „Napster“ sumanytoją Sean’ą Parkerį.

„Because I Said So“

Kiekviena mama nori, kad jos vaikai būtų laimingi. Tačiau šiame filme vaidinančios Diane Keaton įkūnyta mama kišasi į savo dukrų gyvenimą, o jaunėlei, kuriai niekaip nepavyksta susirasti gero vaikino, ryžtasi gyvenimo vyrą pati surasti! Tačiau viskas vyksta ne visai pagal planą: dainininkės Mandy Moore įkūnyta kulinarė dukra įsimyli mamytei ne itin patinkantį muzikantą…

Filmo anonsą rasi čia

„Maid In Manhattan“

Šiuolaikinė Pelenės istorija: kambarine viešbutyje dirbanti Jennifer Lopez herojė neatsispiria galimybei pasimatuoti turtingos viešbučio viešnios drabužius, o jais vilkinčią ją pastebi kandidatas į senatorius. Vyriškis susižavi išvaizdžia iš pažiūros turtinga ponia ir net neįtaria, kad apdarai – ne jos, ir ji visai ne ponia, o tik kambarinė. Ką rinkis Marisa – įtakingo vyro dėmesį laimėjusį melą ar galbūt viską iš jos atimsiantį nuoširdumą?..

Filmo anonsą rasi čia


Mano išsaugoti straipsniai