JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
5 filmai

5 filmai, kuriuos verta pažiūrėti savaitgalį likus namie

Niekam ne paslaptis, kad vienas linksmiausių ir įdomiausių laiko praleidimo vasarą būdų – festivalių lankymas. Juose pilna veiklų, įdomių žmonių ir geros muzikos, tačiau, žinoma, šis malonumas nėra visiems pasiekiamas ir lengvai įgyvendinamas.

Jei esi viena iš tų, kurie per likusį vasaros mėnesį į festivalį taip ir nenukeliaus – nenukabink nosies. Mes paruošėme tau TOP 5 filmus, kurie yra tokie linksmi, šaunūs ir įdomūs, kad bent jau kelioms valandoms pamirši, kad sėdi namie ant sofos, o ne leki linksmintis su draugais.

„The Kings Of Summer“ (vert. „Vasaros karaliai“)

Kai tau „niolika“, tėvai dažniausiai atrodo kaip labiausiai nieko nesuprantantys ir nežinantys žmonės. Jie liepia laiku pareiti namo, ruošti namų darbus, neleidžia pasikviesti draugų… O kas, jei galėtum gyventi savo namuose, kur tėvų – nė kvapo? Būtent tokią idėją ir sugalvoja įvykdyti šio filmo herojai. Jie atokioje vietoje miške pasistato sau namą ir pabėga iš namų gyventi savarankiško gyvenimo. Tačiau kiek šie prie patogumų pratę vyrukai iškęs laukinėje gamtoje?..

„21 Jump Street“ (vert. „Nevykėliai po priedanga“)

Bene isteriškai juokingas filmas apie du nevykėlius policininkus, kurie iš savo prestižinio darbo tikėjosi herojiškų užduočių, tačiau gavo pačią gėdingiausią. Turėdami apsimesti paaugliais, bebaigiančiais mokyklą, jie turi įsilieti į vidurinės mokyklos mokinių gyvenimą ir išsiaiškinti kas platina narkotiką, nuo kurio kojas užvertė vienas mokyklos mokinių. Žinoma, viskas nėra taip lengva, nes mokyklinis gyvenimas juos įtraukia dar labiau, nei kas nors tikėjosi ir prasideda meilės, patyčios, skausmingi bei juokingi įvykiai, atitolinantys juos nuo bylos išsprendimo.

„Horrible Bosses“ (vert. „Siaubingi bosai“)

Šis filmas kiekvienam žiūrinčiam sukels arba isteriškus juoko priepuolius, arba padės prisiminti jų pačių siaubingus vadovus ir bosus. „Siaubinguose bosuose“ pasakojama apie tris draugus, kurie susimoko nužudyti savo tironus viršininkus, nes pagaliau supranta, kad būtent jie trukdo šiems trims užguitiems darbuotojams surasti savo laimę ir gyvenimo ramybę. Žinoma, viskas nėra taip paprasta, todėl filmas perpildytas juokingų ir gėdingų akimirkų bei siaubingų problemų sprendimų.

„We‘re the Millers“ (vert. „Mes – Mileriai“)

Viena juokingiausių pastarųjų penkių metų komedijų. Tai istorija, pasakojanti apie nevykėlį vyruką, pardavinėjantį žolę, kuris susimauna ir praranda daug pinigų. Turėdamas atitaisyti padarytą žalą ir išsimokėti savo tiekėjui, jis sutinka leistis į kelionę per sieną, apsimesdamas patikimu šeimos vyru ir tėvu. Bet tam, kad planas suveiktų, jam reikia patikimų pagalbininkų. Taip į pagalbą ateina bankrutavusi striptizo šokėja, benamė pankė ir nevykėlis kaimynų sūnus. Žinoma, kai susirenka tokia šutvė, problemos ir netikėtumai tyko už kiekvieno kampo.

„Due Date“ (vert. „Vingiuotas kelias namo“)

Žinote tas taisykles, kurių laikomės oro uostuose, kad neprisidarytume problemų? Na, karštakošis vyrukas, kurį vaidina žavusis Geležinis Žmogus – Robert Downey Jr, tų problemų oro uoste prisidaro tada, kai susipažįsta su visišku nevykėliu, trukdančiu jam ramiai mėgautis skrydžiu. Žinoma, filmas nebūtų toks juokingas, jeigu abiems vyrams nebūtų uždrausta skristi ir jie įvairių nelaimingų atsitiktinumų dėka nebūtų įkalinti viename automobilyje, su tikslu grįžti namo. Vieno laukia aktorystės svajonė Holivude, o kito – tuoj tuoj turinti gimdyti žmona. Daug absurdiškų situacijų, daug juoko ir daug svetimo gėdos jausmo. Bet pamatyti būtina!


Mano išsaugoti straipsniai