JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
5 filmai

5 filmai, praskaidrinantys net ir niūriausią dieną(KONKURSAS)

Amerikietis režisierius Wesas Andersonas turi neišsemiamą vaizduotę, kuri „nugula“ net į smulkiausias jo itin spalvingų filmų detales. Juose visuomet apstu ryškių veikėjų, kurių gyvenimai ir veiksmai – dažnai komiški, tačiau kupini nepaaiškinimo žavesio.

Kovo 14-ąją dieną Lietuvos kino teatruose pasirodys naujausias Weso Andersono darbas – filmas „Viešbutis „Grand Budapest“. Jeigu dar nežinai, ką veikti šį savaitgalį, būtinai apsilankyk kino teatre ir pasisemk gražių svajonių.

Mes dovanojame bilietus į šią komediją! KONKURSO TAISYKLES RASI STRAIPSNIO APAČIOJE.

„Viešbutis „Grand Budapest“

Šmaikšti komedija pasakoja apie ištaigingo viešbučio gyvenimą, kurio centre – viešbučio administratorius Gustavas. Jį dievina visi viešbučio svečiai, o turtingos poniutės – ypač. Gustavas žino visas jų paslaptis ir nepraleidžia progos joms įsiteikti. Kai Gustavas pasisamdo jauną durininką, šis tampa jo patikėtiniu, besimokančiu „gustaviško“ gyvenimo paslapčių. Tačiau viešbučio idilę sudrumsčia netikėtas įvykis: iš viešbučio paslaptingai dingsta vertingas paveikslas. Gustavui teks piktadarį sugauti!

„Moonrise Kingdom“

Kokia būna pirmoji meilė? Vieniems – ilgesinga, kitiems – skaudi, tretiems – pamokanti, tačiau visiems – neužmirštama. Būtent apie bebaimę pirmąją meilę ir pasakoja komedija „Moonrise Kingdom“. Skautų stovykloje viešintis Semas įsimyli netoliese keistuolių namuose gyvenančią bendraamžę Siuzę. Jiedu vienas kitam siunčia laiškus ir suplanuoja pabėgimą nuo suaugusiųjų, nesuprantančių jų meilės. Tačiau ar tikrai gyvenimas be apribojimų bus toks saldus?..

„Fantastic Mr Fox“

Nors šis filmas – animacinis, neapsirikite, jis – tikrai ne mažamečiams. Puikiai gyvenanti lapių šeimynėlė sunerimsta, kai į jų apylinkes atvyksta trys vyrai, pasiryžę išgaudyti lapes, nes Ponas Foxas, lapių šeimynėlės tėtis, negali atsispirti savo laukiniam pašaukimui pjauti namines vištas. Į kovą su medžiotojais stoja visi aplinkiniai žvėrys, mūšiui vadovauja lapės, tačiau šis karas labiau panašus į komediją.

„The Darjeeling Limited“

Trys suaugę ir po netikėtos tėvo mirties vienas su kitu nebendraujantys broliai nusprendžia susitaikyti ir atnaujinti ryšius besileisdami į nuotykių pilną kelionę traukiniu per Indiją. Tačiau jiems nekaip sekasi: vyriausiasis brolis nori vadovauti jaunėliams, broliai vienas kitu nepasitiki ir gailisi, kad sutiko viską mesti ir leistis į nutrūktgalvišką kelionę po egzotiškąją Indiją. Tačiau gal svetima kultūra padės broliams suartėti? O jei ne ji, tai gal kartu patirti kuriozai?..

„The Royal Tenenbaums“

Taip jau nutiko, kad tris genijus užauginę tėvai nusprendė skirtis, ir iširo turtinga Tenenbaumų šeima. Dėl šeimynėlės problemų vaikai ilgai užmiršo savo talentus, pradėjo gyventi įprastų žmonių gyvenimus, atitolo vieni nuo kitų ir, atrodė, kad šiai šeimai jokio šanso suartėti nebeliko. Tačiau juos drauge subūrė netikėta mirtina vieno šeimos nario liga. Ar susitaikys išsiskyrę tėvai? Ar vaikai vėl susigrąžins savo prarastus talentus? Filmo anonsą rasi ČIA

Nori pamatyti Weso Andersono filmą „Viešbutis „Grand Budapest“? Apačioje esančiuose „Facebook“ komentaruose parašyk žodelį „Noriu“. 

6 laimingieji laimės bilietus į šį filmą. Nugalėtojus rinksime burtų keliu ir paskelbsime kovo 17 dieną.

Mano išsaugoti straipsniai