JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Mėnesinių kalendoriaus programėlės

Mėnesinių kalendoriaus programėlės, kurias verta turėti kiekvienai

Būti mergina reiškia kartą per mėnesį kentėti pilvo skausmus, nuotaikų kaitas, blogą nuotaiką, nepaaiškinimą šokolado troškimą ir, žinoma, mėnesines.

Merginos „tas dienas“ žymisi kalendoriuje, stengiasi atsiminti arba randa kitų būdų, kad mėnesinės neužkluptų netikėtai.

Šiandien, kai išmaniaisiais telefonais bendraujame su draugais, skaitome naujienas, perkame drabužius ir net ieškome gyvenimo meilės, nenuostabu, kad egzistuoja specialios programėlės, kurios „seka“ tavo mėnesinių ciklą ir praneša, kada gi prasidės „tos dienos“.

O kaip išsirinkti sau tinkamiausią?

„Clue“

Minimalistinio dizaino subtili programėlė turi reikalingiausias funkcijas ir jokių nereikalingų detalių. „Clue“ automatiškai reguliuojasi pagal kiekvienų tavo mėnesinių datą ir ilgainiui prisitaiko prie unikalaus tavo kūno ritmo. Programėlėje galima rašyti savotišką dienoraštį, kuriame kiekvieną dieną gali žymėti savo savijautą ar net tokius dalykus kaip spuogų atsiradimą.

„iPeriod“

Teigiama, jog ši programėlė buvo pirmoji kada nors sukurta mėnesinių kalendoriaus programėlė išmaniesiems telefonams. Iš pirmojo žvilgsnio sudėtingas programėlės dizainas turi visas kalendoriui reikalingas funkcijas, o jei tave kamuoja kokia nors su mėnesinėmis susijusi problema, gali panaršyti programėlėje esantį forumą, kuriame, tiesa, rašoma angliškai. Jeigu akies nerėžia šiek tiek senoviškas programėlės dizainas, ji tikrai išpildys visus mėnesinių kalendoriaus lūkesčius.

„Period Diary“

Jeigu negali to paties rūbo dėvėti dvi dienas iš eilės, tau vertėtų išbandyti būtent šią programėlę, nes be įprastinių funkcijų ji siūlo daugybę programėlės išvaizdos bei spalvų variantų. Kaip ir „iPeriod“ ši programėlė turi specialų forumą, kuriame gali rasti informacijos tau rūpima mergaitiškų reikalų tema.

„Period Tracker“

Toms, kurios nori spalvų, žaismingumo ir šiek tiek vaikiškumo, siūlome parsisiųsti bene daugiausiai iliustracijų turinčią programėlę „Period Tracker“. Ši programėlė atrodo labiau žaidimas nei kalendorius, tačiau turi visas būtinas funkcijas: menstruacijų dienų priminimus, galimybę žymėti savo nuotaiką, skausmus ar netgi saldumynų troškimą. Puiki programėlė pedantėms, žyminčioms kiekvieną savo žingsnį!

„Sukurtas tau“

Lietuviška programėlė toms, kurios nori informaciją apie savo kūno procesus žymėti gimtąja kalba. Joje taip pat galima žymėti nuotaikų kaitas, skausmus, mėnesinių požymius. Programėlė parodo, kada prasidės kitos tavo mėnesinės. Juk to mums ir tereikia, tiesa?

Ar jau turi panele.lt programėlę savo „Iphone“ ar „Android“ telefonui? Parsisiųsk ir pirmoji džiaukis šviežiausiomis naujienomis bei konkursais!

Mano išsaugoti straipsniai