JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Selena Gomez žada: šis jaunimo serialas nukonkuruos visus

Selena Gomez žada: šis jaunimo serialas nukonkuruos visus

Baigiantis Jaunųjų melagių bei Vampyrų dienoraščių erai, daugelis serialų mylėtojų žvalgosi naujų bei įtraukiančių televizijos serijų. Ilgai ieškoti neteks – kovo mėnesį vaizdo transliavimo internetu kompanija Neflix pristatė naująjį, mistika apipintą serialą 13 priežasčių kodėl (angl. 13 Reasons Why).

Serialas statomas pagal visame pasaulyje išgarsėjusį to paties pavadinimo romaną, kurį parašė rašytojas Jay Asheris. Serialo turinys itin jautrus, mat jame vaizduojamos šiuolaikinį jaunimą slegiančios problemos – depresija bei patyčios, o pagrindinė pirmojo sezono mintis sukasi apie vienos iš JAV mokyklų mokinės savižudybę. Tikrasis veiksmas prasideda tuomet, kai nusižudžiusios mokinės bendraklasiai gauna keistus vaizdo įrašus, kurie padeda išpainioti jos tragiškos mirties paslaptis.

Nors pagrindinės serialo herojės Hannah vaidmenį atlieka jaunoji aktorė Katherine Langford, prieš tai į šį vaidmenį pretendavo ir atlikėja Selena Gomez. Vis dėlto serialo kūrėjų komanda nusprendė vaidmenį palikti Katherinai, o Selenai paskyrė vykdančiosios prodiuserės pareigas. Nors Selenos ekrane neišvysime, ji labai prisidės prie serialo kūrimo. Atlikėja jau dabar davė daugybę interviu, susijusiais su serialo kūrimu bei tapo pirmo ryškumo žvaigžde 13 priežasčių kodėl premjeroje. Anot Selenos, seriale vaizduojamos jaunimo problemos jai be galo artimos, o seriale vaidinantys aktoriai be galo talentingi, tad dirbti su šia komanda jai bus vienas malonumas.

Metas susipažinti su serialo aktoriais ir pasitikti būsimas naująsias žvaigdžes!

Selena Gomez
Selena Gomez
Vida Press

Katherine Langford. Pagrindinės serialo herojės vaidmenį atliekanti Katherine – australė, kuri iki vaidmens seriale nebuvo žinoma kino pasaulio mylėtojams. Serialo kūrėjai su mergina susisiekė Skype ir po virtualaus pokalbio suprato, jog ši mergina yra ideali atlikti pagrindinės herojės vaidmenį. Vis dėlto Katherine niekada netroško būti aktore – inteligentiška mergina svajojo tapti medike, tačiau pasiūlymo vaidinti garsiame seriale atsisakyti negalėjo.

Katherine Langford
Katherine Langford
Vida Press

Selena negaili pagyrų jaunajai aktorei ir teigia, jog ji yra talentinga, o svarbiausia – nuoširdi ir atvira, priešingai nei daugelis kitų Holivudo žvaigždžių. Be to, yra išskirtinio grožio!

Katherine Langford ir Selena Gomez
Katherine Langford ir Selena Gomez
Vida Press

Dylanas Minnette. Pagrindinio vyriškosios lyties herojaus vaidmenį atliekantis Dylanas jau puikiai žinomas jaunajai auditorija. Vaikinas atliko vaidmenį seriale Dingę ir trilerių gerbėjams gerai žinomame filme Narkozė. Mistiniai filmai bei serialai – Dylano mėgstamiausi, todėl jis nedvejodamas sutiko su pasiūlymu filmuotis seriale.

Dylanas Minnette
Dylanas Minnette
Vida Press

Merginos jau dabar eina iš proto skaitydamos interviu su Dylanu – draugiškas bei žavus vaikinas pelnė simpatijas savo nuostabiu humoro jausmu bei iškalbingumu.

Dylanas Minnette su mergina
Dylanas Minnette su mergina
Vida Press

Miles Heizer. Amerikietis aktorius, seriale atliekantis Alexo vaidmenį, taip pat ne naujokas kino industrijoje. Nors vaikinui dar tik 22 m., jis jau yra sukūręs gausybę vaidmenų garsiose filmuose bei serialuose, o kino kritikai jį pelnytai vadina vienu gabiausiu jaunimo aktoriumi.

Miles Heizer
Miles Heizer
Vida Press
Miles Heizer
Miles Heizer
Vida Press

Alisha Boe. Jessicos vaidmenį atliekanti aktorė jau senokai sukasi kino pasaulyje, vis dėlto tai – pirmasis rimtas vaidmuo kino juostoje. Mergina teigia dar tik besimokanti susidoroti su užklumpančiu dėmesiu. O jo daugėja kiekvieną dieną – jaunąją aktorę ištikimiausi neseniai pasirodžiusio serialo gerbėjai jau atpažįsta gatvėje.

Alisha Boe
Alisha Boe
Vida Press
Mano išsaugoti straipsniai