JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
kokia spalva tau skirta pagal asmenybę?
mėgstamiausia spalva

TESTAS: kokia spalva tau skirta pagal asmenybę?

Spalvos mus supa nuolat – rengiantis, renkantis lūpų dažus, keliaujant iš patalpos į patalpą… Aplinkoje nuolat besimainantis informacijos ir spalvų spektras kartais vargina, todėl žinoti, kokia spalva atitinka tavo charakterį, gali būti netgi labai pravartu!

Išspręsk šį asmenybės testą ir sužinok, kokia spalva puoštis tau būtų palankiausia ruošiantis svarbiems susitikimams, darbo pokalbiams ar daug streso keliantiems gyvenimiškiems įvykiams!

1. Ko tikiesi iš gyvenimo?

A Malonumų ir nuotykių.

B Kūrybiškumo ir erdvės idėjoms įgyvendinti.

C Populiarumo ir linksmybių.

D Valdžios, aukštos padėties visuomenėje.

E Laisvės ir galimybės spontaniškai keisti savo gyvenimą.

2. Kaip dažniausiai jautiesi?

A Laiminga ir pasitikinti.

B Atsipalaidavusi, nemėgsti stresuoti.

C Užsidegusi, galvoje nuolat kirba įvairūs planai.

D Kontroliuojanti situaciją, susikaupusi.

E Saugi ir rami.

3. Kaip apibūdintum savo siekius, tikslus?

A Esu atvira pokyčiams.

B Turiu ilgalaikių tikslų, tačiau retkarčiais jie gali kisti.

C Tikslų visada turiu, bet viskas nevyksta ne taip greitai, kaip norėčiau.

D Reikia kažko imtis! Bet nežinau ko…

E Niekuo neišsiskiriantys kasdieniai mažmožiai.

4. Kaip apibūdintum savo gyvenimo kokybę?

A Puiki.

B Gyvenimu esu patenkinta.

C Mano gyvenimas toks įtemptas ir pilnas veiklos!

D Kol kas esu sutrikusi…

E Tiesiog paprastas gyvenimas, nieko ypatingo.

5. Apibūdink tave supančius žmones.

A Keletas gerų ir protingų bičiulių.

B Kūrybingi ir pašėlę draugai.

C Daug ir įvairių kolegų bei draugų.

D Įtakingi kolegos.

E Visiška įvairovė!

6. Ar jau sutikai gyvenimo meilę?

A Ne, kol kas net neieškau, tiesiog noriu gerai leisti laiką.

B Vis dar ieškau visur, kur tik įmanoma.

C Taip, bent jau šiuo metu.

D Manau, kad beveik, – mūsų santykiai darosi vis rimtesni, tačiau laikas parodys!

E Taip, tikrai suradau savąją puselę.

7. Kaip kinta tavo energingumas per visą dieną?

A Kyla.

B Visą dieną išlieka tolygus.

C Krinta.

D Dažnai visiškai nebūna energijos nei ryte, nei vakare.

E Nuolat kinta.

8. Kaip tu jautiesi?

A Visiškai patenkinta viskuo, ką dabar turiu.

B Reikėtų viską permąstyti, tačiau nerandu tam laiko.

C Tiesiog reikia judėti pirmyn ir žiūrėti, ką pasiūlys gyvenimas.

D Noriu paramos ir palaikymo, tačiau kol kas nesulaukiu to iš aplinkinių.

E Nuolatiniame permainų sūkuryje.

9. Kuri iš savybių geriausiai tave apibūdina?

A Malonumų ieškotoja.

B Mąstytoja.

C Darboholikė.

D Ieškanti valdžios ir saugumo.

E Prisitaikanti, lengvai bendraujanti.

Dabar teliko suskaičiuoti, kokių atsakymų surinkai daugiausia, ir sužinoti, kuri spalva tau labiausiai tinka. Atsakymai pasufleruos tavo energiją ir asmenybę atspindinčią spalvą. Taigi – kokios tu spalvos?

Daugiausia atsakymų – A.

Juoda ir balta (elementas – žemė ir metalas) – pagrindinės žemiškos spalvos, reiškiančios lakią vaizduotę, drąsą ir polinkį rizikuoti, aistrą, entuziazmą ir nerūpestingą gyvenimą.

Juodai balta spalva
Juodai balta spalva
Vida Press

Juodai baltos asmenybės gyvenimą vertina kaip žaidimą: jeigu šiandien iškilo kliūtis, jos nepuola rautis plaukų, tiesiog ramiai apžvelgia savo gyvenimišką šachmatų lentą ir nusprendžia, kaip tą kliūtį kuo ramiau apeiti, mat juodai baltos sielos nemėgsta nieko griauti, net kliūčių! Tave itin domina veiklos, reikalaujančios daug jėgų, tačiau kartu suteikiančios galybę teigiamų emocijų: reklamos, mados, dizaino ir klientų aptarnavimo sferos tikrai laukia tokių kaip tu! Mėgausiesi dirbdama su paslaugiais, drąsiais ir pozityviais žmonėmis, mat kažkokiu tik sau žinomu būdu sugebi kaupti iš aplinkos gaunamą teigiamą energiją, o prireikus ją plačiai išspinduliuoji!

Daugiausia atsakymų – B.

Mėlyna (vanduo) – tekantis vanduo, tekanti energija, nuslūgstanti ir vėl pakylanti. Tai – judėjimas ir poreikis nuolat matyti pasikeitimus, progresą ir iš naujo atsiveriančius kelius.

Mėlyna spalva
Mėlyna spalva
Shutterstock

Jei tu – mėlynoji, labiausiai tiks veikla, kuri nevaržomai leis tekėti tavo kūrybinei energijai. Nelabai mėgsti komandinį darbą ir tiesiog negali dirbti jausdama išorinį spaudimą. Tau priimtiniau susidaryti asmeninį tvarkaraštį ir jo griežtai laikytis. Taip dirbant geriausiai atsiskleidžia tavo teigiamos savybės. Gali išbandyti plaukų stilistės, makiažo meistrės, socialinės rinkodaros ar rašytojos (tinklaraštininkės) profesijas. Tau patinka priimti iššūkius, patinka keistis, viską padaryti laiku ir tiesiogiai bei greitai spręsti iškilusias problemas. Mėlynos spalvos atstovės pasižymi giluminiu mąstymu, praėjusios dienos įvykius mėgsta ilgai sukti galvoje kaip kino filmo juostą – taip ieško įvykių priežasčių. Ši unikali savybė padeda geriau suvokti veiksmų pasekmes, todėl mėlynosios neretai gyvenime pasiekia daugiau už kitų spalvų atstoves.

Daugiausiai atsakymų – C.

Raudona (ugnis) – pozityvumas, ekstravagantiškumas, energija, naujų pažinčių ieškojimas.

Raudona spalva
Raudona spalva
Vida Press

Tave keri ugnies galia. Kas dieną tiesiog mėgaujiesi savo energija, tau patinka nuolat būti užsiėmusiai – kalbėti, pristatinėti, būti spalvingai, nuolat užmegzti naujas pažintis. Užrašų knygelės dažniausiai būna pripaišytos ir prirašytos nuo pradžios iki galo, pilnos kontaktų, įvairiausių planų ir spalvingų piešinėlių. Mobilusis telefonas taip pat prikištas telefonų numerių – kai kurie taip netvarkingai įvesti, kad sulaukusi skambučio laužai galvą žvelgdama į ekrane užsižiebusį užkoduotą pavadinimą. Tau labiausiai tinka veiklos, susijusios su bendravimu ir didelių projektų įgyvendinimu, – puikiai jaustumeisi politikės, žurnalistės ar rinkodaros projektų vadovės kailyje. Svarbiausia – išmok neeikvoti savo amžinojo variklio energijos dėl abejotinų tikslų!

Daugiausia atsakymų – D

Žalia (medis) – augimas, ambicijos, staigūs gyvenimo pokyčiai, susiję su kasdieniu gyvenimu, darbu, karjera, judėjimu. Žalia reiškia tradicinį skonį, įsitikinimus ir vertybes.

Žalia spalva
Žalia spalva
Shutterstock

Tau labiausiai tinkanti žalia spalva simbolizuoja augimą ir ambicijas. Gyvenimą įsivaizduoji kaip kopėčias. Turi tipišką jausmų ir vertybių rinkinį – mėgsti jausti valdžią ir kontrolę savo rankose. Žalios spalvos atstovės paprastai jau nuo vaikystės žino, kuo bus užaugusios, ir jeigu lankant darželį tai keldavo atlaidžias suaugusiųjų šypsenas, tai bėgant metams jos ima keistis į susižavėjimo grimasas, nes žaliosios tikslo siekia negailėdamos jėgų, metodiškai, užtikrintai ir nerodydamos jokių nuovargio ženklų. Tau nuostabiai tiktų vadovaujamas darbas, nes savo užtikrintumu ir stabilumu sugebi užkrėsti kitus. Nebijok svajoti dideliais mastais: jeigu tavo spalva – žalia, mažai yra tikslų, kurių sunkiai dirbdama negalėtum pasiekti. Ir nesvarbu, kas tai būtų: naujas rankinių prekės ženklas, startuolis ar svajonė vadovauti didžiausiai naftos kompanijai, – žaliosios turi įvairių talentų. Taigi tinkamiausia profesinė veikla būtų tokia, kuria užsiimdama galėtum panaudoti ir įgyvendinti bent kelis talentus iš savojo arsenalo.

Daugiausia atsakymų – E.

Rožinė (krištolas ir ugnis) – romantika, šiluma, dvasinis atviraširdiškumas.

Rožinė spalva
Rožinė spalva
Shutterstock

Tau labai patinka romantika, apsikabinimai, namų jaukumas ir, žinoma, bendravimas. Tačiau rožinės panteros toli gražu ne tokios švelnios ir pažeidžiamos, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Taip, be abejonės, tau labiau už viską pasaulyje rūpi žmonės, tau reikia šilumos, lanksčių taisyklių, tu labai lengvai prisitaikai ir suki naujais keliais, tačiau rožinė spalva reiškia ir tai, kad pasižymi itin aukštu emociniu intelektu ir empatija, – jei norėsi, ji tau padės ne tik lengvai pasiekti savo tikslų tinkamoje vietoje ir tinkamu laiku pasakytomis frazėmis, tačiau ir manipuliuoti aplinkiniais. Geriausiai jaustumeisi iš profesijų pasirinkusi socialinių projektų kuravimą, pedagoginį darbą, psichologiją ar net mediciną.

Mano išsaugoti straipsniai