JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Artėjančioms šventėms: idėjos kaip sukurti kalėdinę nuotaiką su „washi“ lipnia juostele (FOTO)

Artėjančioms šventėms: idėjos kaip sukurti kalėdinę nuotaiką su „washi“ lipnia juostele (FOTO)

Daugelis iš mūsų namuose deginame žvakes. Ypač švenčių laikotarpiu – žvakės šviesa suteikia jaukumo, ramybės, atpalaiduoja. Namuose kalėdinę nuotaiką lengvai sukursite dekoruodami patalpas papuošalais su „washi“ lipnia juostele.

Niekas nepaneigs, jog žvakės tamsiuoju metų laiku namas prideda jaukumo. Galima įsigyti žvakių su dekoruotas indais, tačiau jeigu norite ko nors ypatingo, „washi“ juostelė yra puikus sprendimas. Pasirinkite norimos formos ir dydžio stiklinį indą, į kurį dėsite arbatinę žvakutę, pasiruoškite kelias lipnias „washi“ juosteles ir leiskite pasireikšti savo fantazijai. Greitai ir paprastai pasigaminsite labai originalią žvakidę. Dar paprastesnė išeitis – juostele apvynioti žvakę!

Kalėdinį jaukumą be abejonės sukuria dailiai papuošti namai. Paprastai interjeras yra puošiamas dekoratyviniais elementais, tačiau lipnia „washi“ juostele laikinai galima papuošti sienas, duris ir langus. Juostelę priklijuokite kaip norite ir kur norite, o po švenčių galėsite ją nuplėšti nepalikdami žymių. Juostele galima ant sienos „nupiešti“ kalėdinę eglutę ir po ja sudėti dovanas.

Neišvaizdų šviestuvą per akimirką paversite iš kojų verčiančiu. Pakanka kelių juostelių ar taškelių ir visas kambarys pasikeis neatpažįstamai! „Washi“ juostelė puikiai tinka ir baldams – kėdėms, stalams, spintoms ir lentynoms dekoruoti… Lipnias juosteles galima klijuoti prie didelių plotų, taip pat galima juostele dekoruoti tik lentynos kraštą.

Kiekvienų namų pagrindinis Kalėdinis elementas – žaliaskarė eglutė. Eglutę galima papuošti ir savos gamybos žaisliukais. Juos dekoruokite „washi“ juostelėmis – pakanka tik surasti pakabinamą ruošinį (medinį, akmeninį, plastikinį, stiklinį ir pan.) ir papuošti jį juostele.

Ruoši šventinį stalą? Šventinis stalas išskirtiniu taps jį dekoravus lipniomis „washi“ juostelėmis. Puoduką arba stiklinę galima apklijuoti juostele, ant juostelės taip pat galima užrašyti ir savo vardą. Ant stalo galima sustatyti ir konservus tiesiog stiklainiuose – juos dekoruokite lipnia juostele ir neišvaizdus indas taps nuostabia dekoratyvine detale.

Lipniomis „washi“ juostelėmis papuoštos dovanų pakuotės taip pat išsiskirs iš kitų. Labai stilingas ir gražias pakuotes paruošite iš vienspalvio popieriaus arba senų laikraščių ir jas dekoruodami lipniomis „washi“ juostelėmis, kurios suteiks spalvingumo ir dekoratyvumo.

Kūrybiškos Kalėdinės dovanos ir “pasidaryk pats” dirbtuvės kūrybingiems žmonėms Skizze parduotuvėse. Daugiau informacijos www.skizze.lt ir Facebook Skizze Lietuva

Mano išsaugoti straipsniai