JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Savaitės horoskopas: sausio 22-28 dienoms

Savaitės horoskopas: sausio 22-28 dienoms

Astrologinė prognozė savaitei, sausio 22–28 dienoms.

AVINAS

Savaitės pradžioje derėtų rimtai pasistengti, kad užsitikrintumėte finansinį stabilumą, papildomą uždarbį ar pan. Nusiteikite komerciniams, tiekimo, nekilnojamojo turto pirkimo-pardavimo sandoriams. Tik be saiko neišlaidaukite ir saugokitės sukčių. Savaitės antroje pusėje lengva susikirsti per egzaminą, pristatymą ar interviu. Regis, didelę galią turės žodžiai. Vos viena replika gali sugriauti santykius bei pasitikėjimą. Arba kai kuriuos jūsų planus sujauks nelaukta žinia. Saugokitės traumų, praradimų.

JAUTIS

Savaitės pradžioje neblogai seksis su kūryba, labdara, sveikatos ir socialiniais reikalais susijusi veikla. Kita vertus, problemų gali sukelti finansinės operacijos, viešai išsakytos mintys, atskleisti slapti duomenys, netiksli ar tyčia iškreipta informacija, oponentų intrigos. Gali sustiprėti kovos dėl įtakos, statuso. Atsakingai dirbkite ir saugokite reputaciją. Savaitgalį rūpesčių kels sveikata, techninės problemos. Daugiau dėmesio skirkite sveikatos, mitybos ir higienos sričiai, vaikams, gyvūnams.

DVYNIAI

Savaitės pradžioje galite susitarti dėl bendradarbiavimo, informacijos. Galite gauti pasiūlymą užsidirbti pinigų ar pigiau įsigyti norimą daiktą namams. Dėl to derėtų pasitarti su šeimos nariais. Pasisaugokite buitinių avarijų, gaisro. Savaitėsviduryje tikėsitės naudos, bet galite patirti nuostolį. Verčiau nelįskite į avantiūras, o darbines pareigas atlikite atsakingai. Savaitės pabaiga žada kūrybinį kvėpimą, ūpą sportuoti. Pravartu tvarkyti ūkio reikalus, rūpintis vaikais, augintiniais. Saugokitės traumų.

VĖŽYS

Savaitės pradžioje būsite susirūpinę savo namų erdve, artimaisiais, asmeniniu pasaulėliu. Atsipalaiduoti trukdys santykių svyravimai bei stiprėjantis savininkiškumo jausmas, konkurencija dėl įtakos, dominančio objekto. Jei nenorite pakliūti į nemalonę, taktiškai bendraukite bei stenkitės susitarti dėl tolesnio dalykinių ar asmeninių santykių pobūdžio, finansų. Protingos jūsų mintys, idėjos bus įvertintos. Savaitgalį venkite piktų žmonių. Vietoj jų rinkitės šiltesnę draugiją. Laukia žavi intriga. Saugokitės traumų.

LIŪTAS

Savaitės pradžioje pravartu ieškoti reikalingos informacijos ir ją teikti, reklamuotis, tvarkyti techninius, buhalterinius reikalus. Regis, nevengsite susitikimų ir ne vien dalykinių. Atsargiai kelyje. Nuo savaitės vidurio tikriausiai nersitės iš kailio dėl šeimos, namų, partnerio. Visgi kai kurios viltys gali pasirodyti per didelės, kad būtų realios. Tvarkingai eksploatuokite techniką, elektros įrangą. Savaitgalį stenkitės į namus įnešti meilės, jaukumo. Seksis kūrybinė, intelektinė veikla, tačiau kelionėse tykos pavojai.

MERGELĖ

Pirmadienis bus darbingas, tačiau nebūtinai pavyks viską padaryti taip, kaip norite ir tikitės. Daug kas priklausys nuo aplinkybių. Savaitės viduryje galite būti įvelti į nesusipratimus, apgauti. Įdomiai klostysis naujai užsimezgę santykiai. Gali kilti ūpas realizuoti kūrybinį polėkį. Nuo savaitės antros pusės dažniau pabūkite tik stebėtojai. Nieko gero, jei mėginsite kam nors daryti įtaką neturėdami supratimo, kas išties reikalinga ir teisinga. Nerimo gali sukelti vaikai. Savaitgalį skirkite harmonijos atstatymui šeimoje, kūrybai. Saugokitės traumų.

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžioje daugiausia galvosite apie mokslą, darbą, karjerą ar politiką. Įmanomos naudingo marketingo ar kūrybinio projekto perpektyvos, įtakingų asmenų palaikymas. Visgi pasidomėkite, kokie motyvai už to slypi – galbūt jie jums nėra priimtini. Nepervertinkite savo galimybių. Savaitės pabaigoje seksis organizacinė, kūrybinė veikla. Galbūt prisiimsite lyderio vaidmenį. Tačiau tai ilgai netruks, jei stinga tvirtos pozicijos ir negalvojate apie pasekmes. Saugokitės nuostolių, traumų, infekcijų.

SKORPIONAS

Savaitės pradžioje tikėtini bendri reikalai su užsieniečiais, kelionių, mokslo aktualijos, egzaminas, pristatymas, susitikimai su įtakingais žmonėmis ar pan. Galbūt teks staiga kažkur vykti ar ieškoti teisybės. Regis, kils nemažų ambicijų, tačiau neišvengsite kliūčių. Savaitė antroje pusėje galite susigadinti įvaizdį, jeigu mėginsite išsisukti nuo atsakomybės, pažeminti oponentus. Atsargiai kelyje bei su technika, elektra. Savaitgalį neteks nuobodžiauti. Bus su kuo ir pabendrauti, ir į pasimatymą, renginį nueiti.

ŠAULYS

Savaitės pradžia bus aktyvi, jei ruošiatės steigti ar modernizuoti įmonę, ieškotis kito darbo, įsigyti baldus ar pakeisti įvaizdį, išsitirti sveikatą. Aktualūs santykiai ar pasiūlymai vers rinktis. Regis, labai neramins konkurencija. Turbūt teks bendrauti su žmonėmis, su kuriais sunku rasti bendrą kalbą. Svetima paslaptis jums gali būti svarbus koziris, norint kažką įrodyti ar suvaldyti. Atsargiai su elektra, ugnimi. Savaitgalį gilinsitės į savo ar ne savo asmenybę, gyvenimo kelių ir pokyčių pasirinkimus. Tikėtini vertingi atradimai.

OŽIARAGIS

Savaitės pradžioje kai kurie vizitai, pokalbiai, tarpininkų pastangos gali suteikti neblogų vilčių. Konkretūs susitarimai turės palankią eigą. Tik visko nesugadinkite bereikalingais ginčais. Regis, jums teks prisiminti nesumokėtus mokesčius, nepratęstas sutartis ir pan. Nekaip gali baigtis įstatymų nepaisymas. Labiau valdykite emocijas, agresiją. Saugokitės ugnies, avarijų, traumų. Atidžiai prižiūrėkite vaikus. Savaitgalį galbūt pasireikšite sporto, kūrybos srityje, ką nors sužavėsite arba patys įsimylėsite.

VANDENIS

Savaitės pradžioje labai svarbūs bus ryšiai su žmonėmis, kurie gali pateikti svarbių pasiūlymų arba pasitarnauti kaip tarpininkai. Būkite apdairūs, vską tikrinkite, nieko aklai nepasirašinėkite. Iš dalies jums gali pavykti įgyvendinti finansines ambicijas. Svarbu laiku sumokėti įmokas, mokesčius ar ką nors deklaruoti, apdrausti. Savaitės viduryje gali kilti trikdžių darbe, moksle, kelionėje arba jai ruošiantis. Atsargiai kelyje. Savaitgalį galite vykti į renginį. Niekur pernelyg nerizikuokite, jei nenorite nemalonių staigmenų.

ŽUVYS

Savaitės pradžia tinkama ugdomosioms veikloms, šou verslams, kūrybiniams projektams. Nuoširdžiai pasikalbėkite su vaikais, išgirskite jų požiūrį, poreikius, pomėgius. Savaitės antroje pusėje gali būti nelengva suderinti asmeninius ir profesinius interesus. Darbe galite gauti pastabą ar žinią, kad kai ką teks taisyti arba imtis nepageidaujamo projekto. Nerimo gali sukelti ir sveikata. Savaitgalį seksis rungtyniauti, bendrauti su bendraminčiais, vaikais, taisyti pašlijusius santykius, pasireikšti scenoje.

Mano išsaugoti straipsniai