JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
8 nuostabūs filmai apie įvairiapusišką meilę (VIDEO)

8 nuostabūs filmai apie įvairiapusišką meilę (VIDEO)

Meilė gali būti įvairi. Ji viską atleidžianti, priverčianti šokinėti iš džiaugsmo, sugriaunanti, vėl pastatanti ir neabejotinai paliekanti neišdildomus prisiminimus. Jaukų rudens vakarą praleisk žiūrėdama vieną iš šių puikių filmų apie meilę.

Prie jūros (By The Sea)

Tikra sensacija tapęs filmas Angelinai Jolie ir Brado Pittui tapo pranašingas. Žmonių santykius narpliojantis filmas – paskutinis, kuriame kartu teko vaidinti Angelinai ir Bradui kaip porai. Šiais metais išsiskyrusi garsioji pora dar spėjo kartu suvaidinti melancholiškame bei romantiškame filme, kuriame išvysi daugybę nuostabių vaizdų.

Ilgiausia kelionė (The Longest Ride)

Dviejų žmonių trauka yra magiška. Būtent taip galima teigti stebint šią rodeo Luko ir studentės Sofijos meilės istoriją – du visiškai skirtingi žmonės įsimyli, tačiau jų meilei lengva nebus. Įsimylėjelių laukia išbandymai, kuriuos pamatyti privalai.

Tobulas atitikimas (The Perfect Match)

Mergišius Čarlis, negalintis atsiginti priešingos lyties dėmesio, sutinka Evą – merginą, kurią pagaliau įsimyli. Įdomu stebėti, kaip iš širdies daužytojo vaikinas tampa visiškai galvą dėl mylimos merginos pametusiu vaikinu.

Kavinės draugija (Café Society)

Tolimieji 1930… Jaunas vaikinas atvyksta į Holivudą dirbti kino industrijoje ir netikėtai įsimyli. Dailios damos, bohemiškas gyvenimas ir stebuklinga kavinių aura – praėjusio amžiaus meilės kerus tikrai spėsi pajusti.

Gidas vienišiams (How to Be Single)

Meilės šiuo metu neieškai, o gal priešingai, trokšti būti poroje? Šis gidas paneigs susidariusius stereotipus apie vienišius. Keletos vienišių istorijas pasakojantis filmas atskleis tikrą Niujorko veidą – pasirodo, žmonių, ieškančių savo gyvenimo meilės, ne tiek jau mažai…

Meilė ir draugystė (Love and Friendship)

Persikelkime į tolimus laikus ir grįžkime į laikotarpį, kai vaikinus merginoms rinkdavo ne kas kita, o tėvai. Lady Susan Vernon pasiryžusi savo dukrai Federikai surasti tinkamą kandidatą į merginos širdį. Nuotykiai prasideda!

Kerol (Carol)

Ar meilė visuomet turi suktis tik apie vyrą ir moterį? Šis filmas teigia kitaip. Veiksmas suka apie šeštojo dešimtmečio namų šeimininkę, kuri nejučia įsimyli talentingą, kylančią fotografę. Nors filmo siužetas puikiai numanomas žiūrint filmą, stebėti juostą vis tiek be galo įdomu.

Nėra nieko keisčiau už meilę (No Stranger Than Love)

Filmas sukasi apie keistuolę Lucy Sherrington ir dar neįprastesnius merginos meilės nuotykius. Jei trokšti pasijuokti iš širdies bei atrasti filme puikių, gyvenimiškų situacijų, ši romantinė komedija kaip tik tau.

Mano išsaugoti straipsniai