JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
5 filmai jaukiam rudens vakarui (VIDEO)

5 filmai jaukiam rudens vakarui (VIDEO)

Jei už lango rudeniškai vėjuota ir norisi kuo greičiau įsisukus į antklodę įsitaisyti ant lovos, jaukai ir smagiai praleisti vakarą padės šie keli filmai pagal kiekvienos skonį:

Filmas patiks…

1. … sumanioms mokslinės fantastikos mėgėjoms – ,,Inception‘‘ (liet. ,,Pradžia‘‘). Didelio populiarumo sulaukęs filmas, kurį norisi peržiūrėti ne vieną kartą. Filmo pagrindinis veikėjas Domas Kobas (aktorius Leonardas Dicaprio) ir jo komanda sugeba įsiskverbti į žmonių sapnus ir pavogti paslaptis. Grupelė netikėtai gauna pelningą, intriguojantį, bet pavojingą pasiūlymą įteigti mintį įtakingam paveldėtojui, kad jis atsiskytų viso savo turto. Minčių vagys leidžiasi į netikėtų nuotykių kupiną kelionę į sapnų pasaulį. Šis filmas žavi įtraukiančiu scenarijumi ir žymių aktorių gausybe. Jei dar nesi jo mačius, privalai peržiūrėti!

2. … tikroms biografijų fanėms – ,,Diana‘‘ (liet. ,,Princesė Diana‘‘). Daug diskusijų sukėlusi biografija – puikus pasirinkimas realistiškų filmų mylėtojoms. Filme atskleidžiamos ,,širdžių princese‘‘ vadinamos princesės Dianos (aktorė Naomi Watts) gyvenimo detalės – klaidos duodant interviu, sunkumai vykdant taikos misijas visame pasaulyje, nesutarimai su vyru ir bandymai pasipriešint įsiliepsnojusiai naujai meilei. Šis filmas tai puiki galimybė pamatyti princesės Dianos gyvenimą iš arčiau ir įvertinti dar vieną jos didžiųjų gyvenimo dramų interpretaciją.

3. … romantiką mėgstančioms istorikėms – ,,Testament of youth‘‘ (liet. ,,Jaunystės pažadas‘‘). Įsiliepsnojusiai dviejų jaunolių Veros (aktorė Alicia Vikander) ir Rolando (aktorius Kit Harington) meilė patiria sunkų išbandymą – prasideda pirmasis pasaulinis karas, kuris paliečia kiekvieno gyvenimą. Rolandas tampa kareiviu, o Vera medicinos sesele dar nežinodami, kokios baisybės jų laukia karo fronte. Filme atskleidžiama kaip porai seksis susidorti su netekties baime ir išlaikaikyti gyvenimo džiaugsmą ir žmogiškumą susiduriant su likimu. ,,Jaunystės pažadas‘‘ įtraukia į siaubo, ilgesio ir nerimo persmelktus herojų gyvenimus ir nukelia į sudėtingą istorinį pirmojo pasaulinio karo laikotarpį.

4. … norinčioms filmo, kuris priverstų susimąstyti – ,,50/50‘‘. Jaunas radio laidų žurnalistas Adamas Lerneris (aktorius Josephas Gordonas-Levittas) netikėtai sužino, kad serga pavojinga onkologine liga, tai apverčia visą jo gyvenimą aukštyn kojomis. Vaikinas bando nepasiduoti ligai ir mintims apie mirtį, tačiau viską apsunkina… meilė. Filmas priverčia susimąstyti kokie laimingi yra sveiki žmonės ir parodo tikrus sunkumus, su kuriais susiduria sergantysis ir jo artimieji. Ar įmanoma susigyventi su skausmu ir neprarasti vilties? Atsakymus į klausimus galima rasti filme ,,50/50‘‘.

5. … pasiilgusioms filmų apie tikrą meilę – ,,Love, Rosie‘‘ (liet. ,,Su meile Rouzė‘‘). Rouzė (aktorė Lily Collins) ir Aleksas (aktorius Sam Claflin) yra geriausi draugai nuo pat vaikystės, kurie bijo suardyti šį juos jungiantį ryšį vienas kitam prisipažindami meilėje. Baigus mokyklą gyvenimas išskiria jaunuolius – Rouzė sužino esanti nėščia, o Aleksas išvyksta mokytis toli nuo namų. Filmas žavi netikėtais likimo vingiais, kurie pakreipia įsimylėjelių gyvenimus ne visada taip, kaip jie norėtų.

Mano išsaugoti straipsniai