Sudalyvauk konkurse ir pasidovanok sau prieššventinę dovaną – puikią, įtraukiančią knygą! Gali laimėti vieną iš šių puikių knygų užpildžiusi klausimyną apačioje. Tau belieka perskaityti aprašymus ir sužinoti, apie ką bus rašoma knygose.
Jay Asher „Pamatyti šviesą“
Bestselerio „Trylika priežasčių kodėl“ autoriaus kūrinys.
Ši knyga sujaudins jūsų širdis ir vėl privers tikėti visa nugalinčia meile.
SIERA gyvena du gyvenimus. Vieną – Oregone, kur jos šeima augina eglutes. Kitą – Kalifornijoje, kur kasmet atvyksta Kalėdų laikotarpiui. Čia pardavinėdama gražiausias eglutes šeima kuria kalėdinę šventę kitiems. Siera žino, kad palikdama vieną gyvenimą visada ilgėsis kito. Trūks draugių, mėgstamos veiklos, bus sunku kaskart viską pradėti iš pradžių.
Tačiau per paskutines Kalėdas Siera sutiko Kalebą…
KALEBAS turi vieną gyvenimą – sudėtingą ir neramų. Kartą jis padarė didelę klaidą, už kurią moka iki šiol. Sugniuždytas ir savimi nepasitikintis vaikinas nesitiki Sieros supratimo. Bet Siera ypatinga. Ji Kalebo širdyje mato šviesą, kurios nemato kiti. Du skirtingi žmonės mėgina įveikti visus nesusipratimus, įtarimus ir gal net įžiebti tikrąją meilę.
Tai nuostabi istorija, vykstanti stebuklingu kalėdiniu metu, kai širdys kupinos vilties.
„Pamatyti šviesą“ – jaudinantis romanas apie pastangas pasitaisyti ir apie tai, kaip išmokti matyti žmones. Skaitydama verkiau, juokiausi, laikiau kumščius už juos abu ir – taip – aš juos įsimylėjau.
Jennifer Niven, knygos „Papasakok man apie tobulą dieną“ autorė
Douglas Kennedy „Besivejant laimę“
Dvylikos romanų ir trijų itin sėkmingų kelionių knygų autorius Daglas Kenedis (Douglas Kennedy) gimė 1955 m. Niujorke. Iki šiol pasaulyje parduota daugiau nei 14 milijonų jo knygų, o kūryba išversta į dvidešimt dvi kalbas. Ypač autorius mylimas Prancūzijoje, kur kiekviena D. Kenedžio knyga sulaukia didžiulio populiarumo, o 2007-aisiais jam suteiktas Meno ir literatūros kavalieriaus ordino titulas.
Pirmą kartą Keitė pamatė Sarą per savo motinos laidotuves. Tiesa, buvo mačiusi ją ir anksčiau, dar būdama vaikas, tik to visiškai neprisiminė. Skvarbus senyvos moters žvilgsnis ir ori laikysena sudomino Keitę, bet daugiau jai išsiaiškinti nepavyko: paslaptinga viešnia nepasiliko ilgiau nei būtina, o niekas iš likusių laidotuvių dalyvių jos nepažinojo.
Tačiau labai greitai Sara Smait (toks moters vardas) pati susisiekė su Keite, primygtinai prašydama susitikti akis į akį. Galų gale pasidavusi nepažįstamosios įkalbinėjimams, Keitė tiesiog apstulbo, Saros bute pamačiusi akivaizdžius savo tėvo Džeko Melouno, mirusio, kai Keitė dar buvo vaikas, ženklus.
Sara ir Džekas pirmą kartą susitiko 1945-aisiais, iš karto po karo. Tarp inteligentiškos, svajonių bei vilčių kupinos gražuolės Saros ir išvaizdaus, ryžtingo, ambicingo seržanto Džeko iš karto užsimezgė abipusis ryšys, nulėmęs ir formavęs visą likusį jų gyvenimą.
Pamažu atskleidžiamos Saros ir Keitės istorijos susipina į vientisą, kvapą gniaužiančią ir užburiančią meilės, ištikimybės, moralės, ilgesio, išdavystės, būtinybės, lemties ir asmeninių pasirinkimų mozaiką.
C.W. Gortner „Paskutinė karalienė“
Kastilijos karalienė Joana, paskutinė ispaniško kraujo valdovė,
kurią iš istorijos pažįstame kaip Joaną Pamišėlę.
Kas ji – legendinė sielvarto palaužta našlė, o gal istorija nekaltai
nuteisė moterį, pranokusią savo laikus? Šiame įstabiame romane
C. W. Gortner narplioja karalienę Joaną gaubiančius mitus,
atskleidžia su ja siejamas paslaptis ir parodo mums narsią ir
ryžtingą moterį, kurią dar tiktai pradedame suprasti.
Autorius pasakoja apie Joaną jos pačios žodžiais: veda skaitytoją
per niūrias didingos Ispanijos pilis ir platybes, per spindinčius,
bet klastos pritvinkusius Flandrijos, Prancūzijos ir
Tiudorų valdomos Anglijos dvarus.
„Paskutinė karalienė“ atgaivina visą tos neprilygstamos
epochos didybę ir tragizmą, sykiu piešdama itin žmogišką
narsios bei aistringos princesės, kovojusios už
savo prigimtines teises, paveikslą.