JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
geriausi filmai skirti šeimai
filmai šeimai

Top 7 geriausi filmai šeimai

Jei už lango niūrus, vėsus oras ir nesinori kišti nosies iš namų, siūlome šiuos geriausiai įvertintus filmus visai šeimai. Žiūrėdami juos, turėsite puikų šeimos laiką. Nepamirškite sulčių ir užkandžių

Štai septyni geriausiai įvertinti filmai visai šeimai.

„Liūtas karalius“

Tai klasikinis Disnėjaus animacinis filmas apie jauną liūtą Simba, kuris turi susigrąžinti savo teisėtą vietą kaip liūtų karalius po savo tėvo mirties.

Filmas sulaukė palankių atsiliepimų iš kritikų, taip pat teigiamai buvo priimtas auditorijos. Filmas uždirbo 951 583 777 JAV dolerių pelno ir yra vienas sėkmingiausių filmų „Disney“ kompanijos istorijoje.

„Žaislų istorija“

Pixar animacinis filmas apie žaislus, kurie atgyja, kai jų šeimininkai nemato. Tai nuostabi draugystės ir nuotykių istorija, kuri patiks ir dideliems, ir mažiems.

„Žuviukas Nemo“

Nuostabiame povandeniniame pasaulyje, šiltuose ir spalvinguose tropikų vandenyse gyvena žuvų šeima – tėvas Merlin ir sūnelis žuviukas Nemo. Tėvas labai saugo sūnų nuo gausybės vandenyne tykančių pavojų, žuviuką Nemo. Tačiau Nemo labai nori pažinti jį supantį pasaulį. Vieną dieną mažąjį žuviuką pavogia iš gimtųjų koralų namų. Nusiminęs tėvas Merlin, lydimas žuvytės Dory, kuri turi labai gerą širdį, bet labai blogą atmintį, leidžiasi į nuotykių kupiną kelionę per visą vandenyną ieškodamas savo sūnaus. Vandenyne jų laukia susidūrimai su daugybe pavojų – čia gyvena pikti rykliai, nuodus skleidžiančios medūzos, vėžliai, tačiau optimistė Dory įtikina Merlin, kad galų gale jiems pavyks surasti žuviuką Nemo.

„Ledo šalis“

Pasaka apie dvi seseris, Elzą ir Aną, kurios turi įveikti sunkumus bei atrasti tikrąją seserišką meilę. Puikus muzikos takelis ir magiška istorija sužavės kiekvieną.

Filmas uždirbo 760 mln. JAV dolerių.

„Vajana“

Prieš tris tūkstančius metų Ramųjį vandenyną skersai ir išilgai išmaišę drąsiausi pasaulio jūrininkai rado daugybę nuostabiausių salų ir kerinčio grožio gamtos kampelių. O dabar atėjo eilė narsiai mergaitei, vardu Vajana (angl. Moana), keliauti į platųjį pasaulį ir išgelbėti savo tautą. Nuostabi ir iššūkių pilnoje mergaitės kelionėje Vajana susipažins su pusdieviu Maui, ir drauge jie pažins neaprėpiamai didelius vandenynus, sutiks šiurpą keliančių monstrų ir ras atsakymus apie narsiuosius Vajanos protėvius ir kilnią jos misiją šiame pasaulyje. „Vajana“ – jau 56-asis kino studijos „Walt Disney Animation Studios“ animacinis šedevras. Akių nuo ekrano atitraukti neleidžianti animacija, žavingi personažai ir nuostabi muzika mažiems bei dideliams kino žiūrovams taps nepamirštamu rudens kino nuotykiu, priminsiančiu šiltas vasaros dienas pajūryje.

„Hario Poterio“ serija

Kiekvienas filmas šioje serijoje yra nuostabi kelionė į magijos pasaulį, pilna nuotykių, draugystės ir kovos su blogiu. Burtininkų pasaulis, kuriame Haris atranda save, yra visiškai atskiras tačiau, kartu ir artimai susijęs su mūsų (realiu) pasauliu.

„Koko“

Kartą per metus mūsų protėviai grįžta į mūsų pasaulį, kad dar kartą pamatytų savo šeimas ir draugus. Bet niekas niekada nebuvo aplankęs jų – mirusiųjų – pasaulio. Iki šiol. Nepaisant griežto savo šeimos draudimo domėtis muzika, dvylikmetis Migelis negali atsispirti kerinčiai muzikos magijai. Jis svajoja tapti garsiu muzikantu ir dainininku, kaip ir jo dievukas Ernesto de la Cruzas. Siekdamas bet kokia kaina įrodyti save talentą, Migelis drauge su šunimi Dante netikėtai patenka į paslaptingą vietą. Pasirodo – tai mirusiųjų pasaulis, kuriame Migelis pagaliau išsiaiškins seną savo šeimos paslaptį, kodėl gi jų giminėje nuo seno muzika yra tapusi baisiausiu tabu.

Šie filmai ne tik skirti pramogai, bet ir suteikia vertingų pamokų apie draugystę, meilę ir šeimos vertybes.

Mano išsaugoti straipsniai