Rugsėjo 4 dieną Vilniuje, Dūmų fabrike, drabužių dizainerė Reda Paula pristatys naujausią, artėjančiam pavasariui ir vasarai skirtą kolekciją. Pristatymas taps „Vilnius Fashion Week“ programos dalimi.
Žaismingumą, natūralumą ir vidinę laisvę aukštinanti kolekcija kvies bent trumpam sulėtėti ir susigrąžinti tai, kas šiandien tampa tikra prabanga – savo laiką, kūną ir dėmesį.
Dėmesio centre – moteris, nebijanti būti švelni ir laukinė
Naujoji dizainerės 2027 m. pavasario ir vasaros kolekcija gimė iš ilgesio gyvenimui, kuriame daugiau pojūčio nei skubėjimo, daugiau laisvės nei taisyklių. Kolekcijos centre – moteris, nebijanti būti švelni ir laukinė vienu metu, rinktis ne tobulumą, o natūralumą ir išsaugoti spontaniškumą pasaulyje, kuris nuolat reikalauja jos dėmesio.

Kolekcijoje susipina basų pėdų smėlyje, vėjo išdraikytų plaukų, naktinių maudynių jūroje ir delne laikomo gintaro motyvai. Tai prisiminimai apie pirminius malonumus ir akimirkas, kurių neįmanoma įvertinti produktyvumu ar iki galo užfiksuoti ekrane.

„Mane gąsdina ne technologijos. Mane gąsdina akimirka, kai jos tampa svarbesnės už tikrą buvimą – kai pamirštame pakelti akis į horizontą, pajusti žemę po kojomis ar žmogų šalia savęs“, – sako dizainerė Reda Paula.

Dizainerės pasiūlymas ateičiai
Tvari, vienetinė Redos Paulos 2027 m. pavasario ir vasaros kolekcija nėra nostalgija praeičiai – tai dizainerės pasiūlymas ateičiai, kurioje tvarumas reiškia ne tik atsakingą kūrybą, bet ir sąmoningą santykį su savo laiku, kūnu bei dėmesiu. Rugsėjo 4-ąją Dūmų fabrike ši idėja atsiskleis gyvame kolekcijos pristatyme, kviesiančiame atsikvėpti, pasileisti plaukus ir leisti sau būti šiek tiek laukinei.







