JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Ką VAIKINAI mano apie įžymybių aprangą? (FOTO)

Ką VAIKINAI mano apie įžymybių aprangą? (FOTO)

Į grožio sąvoką įeina daugelis dalykų. Vienas iš jų yra ir stilius. Stilinga, skoningai apsirengusi mergina visuomet traukia akį – tiek merginų, tiek vaikinų.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Ar stilius svarbus ir vaikinams, klausimų tikriausiai nekyla. O iš ko mes mokomės būti stilingos? Daliai iš mūsų didelę įtaką daro žvaigždžių stilius. Nemažai merginų žvaigždžių aprangos derinius kopijuoja ir bando juos pritaikyti sau.

Nusprendėme pasiteirauti vaikinų, ką jie mano apie žymiausių žvaigždžių aprangos stiliuką. Galbūt tai, kas mums atrodo labai gražu, jiems yra visiška stiliaus katastrofa?

Šį kartą įžymybių raudonojo kilimo aprangą palikime ramybėje, juk ten jas dažnai rengia stilistai. O štai kaip žvaigždės rengiasi gatvėje, rodo jų tikrąjį stiliaus pojūtį.

Tad ką apie žvaigždžių stilių mano vaikinai? Kai kurios nuomonės gali nustebinti!

Selena Gomez

Selena Gomez
Selena Gomez
Vida Press

Lukas, 19 metų: Man tikrai gražu. Tvarkinga šukuosena, gražūs akiniai.  Tokie aviatoriaus stiliaus akiniai atrodo labai kietai. Džinsiniai šortai, aišku, irgi gerina įvaizdį. Jeigu atvirai, nelabai žinau, ką galėčiau pakeisti šioje aprangoje, man viskas patinka. Ir net batai, priderinti prie aprangos, puikiai atrodo

Ashley Benson

Ashley Benson
Ashley Benson
Vida Press

Rapolas, 22 metai: Kažkaip nelabai. Aš nesuprantu, kodėl kai kurios merginos žieminius arba rudeninius batus avi ir šiltuoju sezonu? Juk tikrai nepraktiška. Tik patinka, jog yra suknelės (ar kombinezono, iš nuotraukos nelabai matosi) ir odinio švarkelio derinys – man labai gražu, kai panelės pasirenga tokį derinuką. Ir meskit lauk tuos musių akinius – man asmeniškai nelabai gražu, kai jie uždengia pusę veido

Miley Cyrus

Miley Cyrus
Miley Cyrus
Vida Press

Marius, 20 metų: Net nelabai žinau, ką čia pakomentuoti, čia tragiškiau nei tragiška. Galbūt batai dar atrodo visai nieko, tačiau visas kitas drabužių komplektas tiesiog nesusipratimas. Blogiausias stiliaus akcentas, žinoma, yra akiniai, iš kur tokius akinius reikia ištraukti? Jie jau seniai nebėra madoje… Plius, atrodo, kad šita žvaigždė lyg ir keliauja į sporto salę, bet net ir ten einant reikėtų nešioti geresnius drabužius, juk yra gražių sportinių treningų variantų, o čia… nulis balų iš dešimt!

Kylie Jenner

Kylie Jenner
Kylie Jenner
Vida Press

Eimantas, 24 m.: Mano nuomone, šita panelė truputį persistengė su stiliumi. Kas tas pūkuotas daiktas ant rankos, visai nesuprantama. Kadangi jos figūra – ganėtinai išraiškingų formų, tai nestebina, jog ji ją ryškina ir renkasi palaidines su didele iškirpte. Bet tokiu atveju galbūt galėtų pasirinkti palaidinę, kuri dengtų bambą. Nes man toks merginos stiliukas šiek tiek per daug iššaukiantis. Ir nuimčiau kepurę. Bet timpos man labai patinka, kam ji dengia jas megztuku?

Taylor Swift

Taylor Swift
Taylor Swift
Vida Press

Benas, 22 metai: Labai gražu, kai merginos nešioja tokius sijonus. Visai nieko būtų, jog tokius sijonus nešiotų ir daugiau panelių. Man labai gražu suknelės, o daugelis panelių dabar renkasi kelnes, gaila… Šiaip golfai man nėra gražu, bet šitoje aprangoje net šis drabužis tinka. Aišku, mergina turi puikią figūrą, ir tikrai jos nesistengia slėpti, nes ir nereikia. Man labai gražus yra moteriškas stilius, todėl šitą aprangą tikrai įvertinčiau dešimčia balų

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook’e“!

Nori gražesnės veido odos? Pasidalink savo nuomone apie naują PANELĘ apačioje esančioje formoje ir laimėk veido valymo priemonę CLARISONIC! Neužmiršk parašyti savo vardo, pavardės bei el.pašto adreso. Nugalėtoją skelbsime birželio 24 dieną. Sėkmės!


Mano išsaugoti straipsniai