JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Žiemą mados viršūnėje - Barbės stilius (FOTO)

Žiemą mados viršūnėje – Barbės stilius (FOTO)

Mažos mergaitės su lėlmis žaidžia, o paūgėjusios dairosi įkvėpimo. Bent jau taip nusprendė dizaineriai šį sezoną išpopuliarinę rausvą spalvą.

Apie lėlės Barbės išvaizdą diskutuota daug, ne kartą ji buvo kritikuojama dėl realybės neatitinkančių kūno proporcijų, kuriamo klaidingo grožio stereotipo ir blondinės įvaizdžio. Tačiau mados pasaulis nusprendė pašmaikštauti ir pasisemti kūrybinio įkvėpimo būtent iš lengvabūdiškai atrodančios Barbės.

AOP nuotr.

Gatvės mada, AOP nuotr.

Paris Hilton, AOP nuotr.

Savaime suprantama, kad Barbės stiliaus akcentais tapo rausva spalva, blizgesys, o šaltasis sezonas pamėtėjo minkštus audinius, mezginius ir kailius. Jei dar neįsigijai šilto palto, nepraleisk pro akis jaukių pastelinių rausvų paltų ir kailinukų. Rinkis minimalistinį dizainą ir derink rokerių stiliaus aulinius batus, kad įvaizdis nebūtų per saldus.

Drabužiai: “Zara”, “New Yorker”, “Asos”, “Unreal Fur”, “Naty Gal” (gamintojo, zara.com, asos.com, Ltd ir nastygal.com nuotr.)

Drabužiai: “River Island”, “Whistles”, “New Yorker”, “Nasty Gal”, “Asos” (gamintojo, asos.com, Ltd ir nastygal.com nuotr.)

Moschino” kolekcija, AOP nuotr.

Kad dieną nesušaltum, vilkis šilto audinio džemperį puikiai tiksiantį tiek prie džinsų, tiek prie platėjančio A sijonėlio. Šauniai atrodysi įsisupusi ir į storų siūlų megztinį arba tuniką. O jei norėtum pasipuošti lengvo audinio palaidine, prie jos derink ilgo kailio liemenę. Taip pat žiemą drąsiai rinkis romantiškus drabužius ir nebijok blizgesio bei aukso!

Drabužiai: “Marks & Spencer”, “H&M”, “Zara”, “New Yorker” (gamintojų ir hm.com nuotr.)

Mano išsaugoti straipsniai