JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Ruoškis Helovinui: vampyrės įvaizdis + makiažo VIDEO

Ruoškis Helovinui: vampyrės įvaizdis + makiažo VIDEO

Svajoji apie nepamirštamą Helovino vakarėlį, tačiau dar neturi planų, kokia naktinio pasaulio būtybe pavirsi šįmet? Tuomet rubrika “Ruoškis Helovinui” kaip tik tau! Šį kartą panele.lt apžvelgia, ko reikia vampyrės kostiumui.

Pagaliau ir tu sulaukei tos dienos, kai galėsi tapti viena iš kraują stingdančių herojų. O galbūt įvaizdžiu net aplenksi sagos “Saulėlydis” veikėjus. Dabar gali drąsiai dar kartą prasukti kelias “Vampyrų dienoraščių” serijas ir pasisemti įkvėpimo savo Helovino stiliukui.

Pirmiausia turėtum pasirūpinti vampyriška apranga. Kad atskleistum kerinčios nakties karalienės grožį, atkreipk dėmesį į nėrinius, perregimų audinių sluoksnius, odą ir tamsias spalvas: juodą, bordinę, tamsiai violetinę, naktinio dangaus, smaragdinę.

Suknelės:
Suknelės: “Stylestalker”, “Traffic People”, “Cheap Monday”, asos.com, Ltd
Gamintojo nuotr.

Aprangos variantų yra daug, gali rinktis romantišką suknelę, dabintą nėriniais arba griežtesnę, nusgstytą metaliniais spygliukais, kniedėmis. Taip pat vampyriškai atrodysi vilkėdama palaidinę iš perregimo audinio sluoksnių ir odinį pieštuko silueto sijoną. Dar viena galimybė – siauros odinės kelnės ir, pavyzdžiui, aksominė palaidinė. Kad ir ką išsirinktum, pasirūpink, kad apdaras būtų paslaptingas, nebijok pankiškų ar gotiškų detalių, juk ketini tapti viena viliokiškiausių naktinio pasaulio būtybių!

Suknelės:
Suknelės: “Forever Unique”, “Asos”, “Stylestalker”, “Motel”, asos.com, Ltd
Gamintojo nuotr.

Palaidinės:
Palaidinės: “Warehouse”, “For Love & Lemons”, “Arrogant Cat”, asos.com, Ltd
Gamintojo nuotr.

Sijonai:
Sijonai: “AQ AQ”, “Asos”, “Warehouse”, asos.com, Ltd
Gamintojo nuotr.

Tamprės:
Tamprės: “Warehouse”, “2nd Day”, asos.com, Ltd
Gamintojo nuotr.

Kad sportinė striukė nesudarkytų vampyriško įvaizdžio, verčiau ją iškeisk į vilnos apsiaustą. Investuoti į tokį pirkinį verta, nes juo galėsi vilkėti ir vėliau, apsiaustai – vienas šio sezono topų. Pdemonstruoti juos viešumoje jau spėjo stiliaus ikonomis tituluojamos Olivia Palermo, Rita Ora, Rihanna, Blake Lively, Kate Hudson, Zooey Deschanel ir daugybė kitų garsenybių.

Apsiaustai:
Apsiaustai: “Asos”, “Oasis”, “Helene Berman”, asos.com, Ltd
Gamintojo nuotr.

Vampyrišką aprangą papildyk aukštakulniais bateliais, akmenimis inkrustuotais arba metalu žvilgančiais papuošalais. Pairūpink ir originalia delninuke, įvaizdžiui žaismingumo suteks nedidukė širdies formos rankinė arba primenanti godžias vampyrės lūpas.

Bateliai ir ilgaauliai: “Supertrash”, “Steve Madden”, “Dune”, “KG by Kurt Geiger”, “Reiss”, “Asos”, asos.com, Ltd

Auskarai “Asos”, kaukė “Asos”, auskarai “New Look”, kaklo papuošalas “Love Rocks”, auskaras “Asos”, kaukė “Johnny Loves Rosie”, kaklo papuošalas su žaliu akmenuku “Asos”, asos.com, Ltd

Delninukės: “Love Moschino”, “Nasty Gal”, “Asos”, asos.com, Ltd ir nastygal.com

Daugiau idėjų rasi peržiūrėjusi populiarius TV serialus, kuriuose šmėžuoja nakties gyviai: “Grynakraujai”, “Tikras kraujas”, “Vampyrų dienoraščiai”, “Mirties slėnis”.

“Vampyrų dienoraščiai”, AOP nuotr.

O kaip susikurti vampyrišką makiažą – pamatysi VIDEO:

Mano išsaugoti straipsniai