JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
5 rudens tendencijos apvalesnėms merginoms (FOTO)

5 rudens tendencijos apvalesnėms merginoms (FOTO)

Tavo figūros linkiai išraiškingi, turi pilną krūtinę ar platesnius klubus? Jokiu būdu nesislėpk juoduose maišuose, mada ir tau siūlo stilingų drabužėlių.

Siūlom 5 tendencijas, kurios leis išryškinti figūros pranašumus ir neatsilikti nuo mados pasaulio. Laikas atsikratyti spalvų baimės, išdrįsti pasipuošti ryškiau, įsigyti vieną kitą pirkinį, kuris nuošluostytų nosis net ir podiumų karalaitėms.

Apgalvoti raštai. Baimintis, kad marginti drabužiai atkreips dėmesį į figūros trūkumus neverta, svarbiausia, jog audinio raštai būtų išdėlioti sumaniai – maskuotų nepageidautinus apvalumus. Tiks įstrižainės, vertikalės, langeliai, veidrodinis efektas, griežtos linijos ir geometrinės figūros. Rinkis subtilesnius spalvinius derinius, venk neoninių ir faktūrinių paviršių. Šį rudenį vis dar madingi juodai balti marginimai.

Suknelės:
Suknelės: “Lipstick Boutique”, “Asos”, “Asos”, asos.com, Ltd
Gamintojo nuotr.

Kantri šauksmas. Rudens mada siūlo grįžti į kaimą. Parduotuvėse pasidairyk sezono hito – stilingo pončo arba apsiausto. Jis gali būti elegantiškas – kupranugario spalvos arba pilkas, bordinis, rusvas, taip pat ir žaismingesnis – languotas ar puoštas etnoraštais. Pro akis nepraleisk ilgesnių liemenių, plėšytų džinsų, kaubojiškų aulinukų arba ilgaaulių batų, skrybėlių ir kantri stiliaus suknelių.

Apsiaustai:
Apsiaustai: “H&M”, “Zara”, h,.com, zara.com
Gamintojo nuotr.
Liemenė
Liemenė “Nasty Gal”, suknelė “Mango”, nastygal.com, mango.com
Gamintojo nuotr.
Ilgaauliai
Ilgaauliai “H&M”, rankinė “Zara”, aulinukai “Mango”, džinsai “Alice & You”, hm.com, zara.com, mango.com, asos.com, Ltd
Gamintojo nuotr.

Raudonos pagundos. Manai, kad raudona skirta tik lieknutėms? Tikrai ne! Tai spalva, tinkanti kiekvienai merginai, visai nesvarbu ar ji liesa it pirštas, ar moteriškesnių formų. Rinkis laisvesnio silueto arba prigludusius raudonus drabužius, tačiau venk itin aptemptų. Jei raudonai vilkėti nedrąsu, įsigyk ryškiaspalvį aksesuarą: rankinę, batelius, pirštines, papuošalą ar galų gale lūpų dažus.

Suknelė
Suknelė “Mango”, kaklo papuošalas “Nasty Gal”, palaidinė “Zara”, mango.com, nastygal.com , zara.com
Gamintojo nuotr.
Paltas ir kelnės
Paltas ir kelnės “Zara’, zara.com
Gamintojo nuotr.

Kailio glamonės. Mes už dirbtinį kailį! Ilgo plauko liemenė ar lengvesni kailinukai šauniai tiks ankstyvam rudeniui, jie paslėps figūros trūkumus ir pavers tave madiste. Prie liemenės ar kailinių puikiai tiks džinsai, siauras sijonas, tiek laisva, tiek kūną apglundanti suknelė. Svarbu paisyti proporcijų, jei kailiniai platūs, apatinėje kūno dalyje rinkis siauresnius drabužius. Nepamiršk stilingų aulinukų, vieni madingiausių – masyviu kulnu ir storesniu padu.

Kailiniai
Kailiniai “River Island”, liemenė “Zara”, asos.com, Ltd ir zara.com
Gamintojo nuotr.

Maksi siluetai. Šį sezoną drabužiai ilgėja: madingi ilgesni švarkai, liemenės, paltai, net marškiniai ir palaidinės. Pailginti drabužių siluetai užmaskuos ne tik pilvuką, bet ir klubus. Tačiau neskandink savęs plačiuose ir ilguose drabužiuose nuo-iki. Jei vilki ilgesnį laisvo kirpimo švarką, mūvėk siauresnius džinsus, jei išsirinkai ilgą megztinį, prie jo tiks siauresnės kelnės, pavyzdžiui, sukištos į ilgus batų aulus. Pasiruošk rudeniui mėgaudamasi mados naujienomis!

Lietpaltis
Lietpaltis “Naty Gal”, apsiaustas “Asos”, paltas “H&M”, nastygal.com, asos.com, Ltd ir hm.com
Gamintojo nuotr.
Paltas
Paltas “Mango”, šavrkas “Naty Gal”, mango.com, nastygal.com
Gamintojo nuotr.
Mano išsaugoti straipsniai