JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Dizainerė atskleidžia

Dizainerė atskleidžia, į ką būtina atkreipti dėmesį renkantis išleistuvių suknelę(FOTO)

Nenumaldomai artėja išleistuvės. Šventė, vykstanti tik vieną kartą gyvenime. Šventė, dėl kurios daugelis merginų pameta galvas ieškodamos idėjų ir minčių renkantis suknelę. Kokia ji turi būti? Kokios spalvos? Medžiagos? Geriau rinktis madingą suknelę ar tiesiog tą, kuri labiau tinka?

„Inži“ mados namų įkūrėja ir dizainerė Ingrida Žitkuvienė dalijasi patarimais renkantis suknelę ypatingai išleistuvių dienai: „Šiais metais yra madinga beveik viskas, todėl, kad ir ką merginos pasirinks, neprašaus pro šalį. Populiarios tiek trumpos, tiek ilgos suknelės, tiek seksualios ar uždaros. Visgi, pirmumą reiktų skirti ne sezono „topui“ o tokiai suknutei, kuri labiausiai tinka prie figūros ir charakterio.“ 

Per išleistuvių šventę kiekviena mergina nori sušvytėti, atrodyti įspūdingai ir nepamirštamai, kad mokyklos baigimo nuotraukose atrodytų lyg Barbė ir, kad po dešimties ar daugiau metų, žvelgiant į senas fotografijas kiltų tik patys gražiausi prisiminimai: „Pažiūrėk, kaip Ilona nuostabiai atrodė su šia rusva suknele! O man taip patinka Gretos kostiumėlis! O Birutė? Ar ji tik neprašovė pro šalį, juk ši suknelė jai netinka?“

Taigi, norint išsirinkti tinkamiausią suknelę išleistuvėms labai svarbu atsižvelgti į kiekvienos merginos figūrą ir charakterį.

A.Minkevičiaus nuotr.

Uždara suknelė. Ji tinkamiausia ramesnėms ir konservatyvesnių pažiūrų merginoms, mylinčioms eleganciją, klasiką, nenorinčioms išsišokti ar išsiskirti iš minios. Tobulumas slypi paprastume, tad norint atrodyti nepriekaištingai uždaro tipo suknelė prilygs taikiniui „į dešimtuką“. 

A.Minkevičiaus nuotr.

Seksualaus stiliaus suknelė skirta merginai, norinčiai išsiskirti, sugundyti ir griausmingai palydėti mokyklos baigimo šventę. Ji skirta drąsioms, pasitikinčioms, ryškioms merginoms, kurios trykšta aistra ir meile gyvenimui!

A.Minkevičiaus nuotr.

Trumpa suknelė. Ji ypač patogi karštą vasaros dieną. Lengvas audinys ir ryškios spalvos leis jaustis laisvai ir nuotaikingai. Tokio tipo suknelė pabrėžia merginos ilgas kojas, nevaržo jos judesių. Su trumpa suknele ji taps ne tik to vakaro šokių, bet ir visų išleistuvių karaliene!

A.Minkevičiaus nuotr.

Nepataisomoms romantikėms ir svajoklėms rekomenduojama ilga suknelė. Ji ne tik pabrėš kerinčią merginos figūrą, bet ir sukurs ypatingą rafinuotumo, elegancijos ir prabangos įspūdį.

A.Minkevičiaus nuotr.

Ilga suknelė – drąsus pasirinkimas karštai vasaros dienai, bet argi tai ne puikus būdas atkreipti į save dėmesį?

A.Minkevičiaus nuotr.

Suknelė – neatsiejamas išleistuvių akcentas, tad kodėl gi nepasirodžius geriausiai kaip įmanoma? Lai kiekviena mergina sušvyti per savo išleistuves! Juk išleistuvės nutinka tik kartą gyvenime!

A.Minkevičiaus nuotr.

Fotografas: Antanas Minkevičius
Stilius: „Inži“ mados namai

Mano išsaugoti straipsniai