JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Šį sezoną tau prireiks tik šių vienintelių auskarų! (FOTO)

Šį sezoną tau prireiks tik šių vienintelių auskarų! (FOTO)

Pastaruosius kelis mėnesius jaunimo numylėtinės, nuo Kendall Jenner, Selenos Gomez iki Kaya’os Gerber ir seserų Hadid, bent kartą pasipuošė apvaliais žiedo formos auskarais. Vienos, nesibaimindamos svorio, į ausis segėsi itin didelius, siekiančius žemiau smakro, kitos – kuklesnius dydžiu, bet akinančius prabanga.

Šį sezoną garsenybės žiedo formos auskarus segi ne tik eilinę dieną prie laisvalaikio stiliaus aprangos (džinsų, baltų marškinėlių ir madingųjų kojinių aulinukų), bet ir vakarėliuose. Kokteilinėmis ar prabangiomis vakaro sukniomis pasipuošusių merginų ausyse žybčioja dideli auksiniai ir swarovskiais nusagstyti auskarai.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Ką verta žinoti, jei nusprendei pasipuošti tokiais auskarais? Įsigydama žiedo formos auskarus įvertink, ar jie tavo ausytėms nėra per sunkūs. Nors atrodo efektingai, dideli sunkesnio metalo auskarai gali ištampyti ausis, pasitaiko net jas įplėšiančių. Įsitikink, kad auskarų užsegimas būtų kokybiškas. Neretai žiedo formos auskarai yra tvirtinami ne pačiais kokybiškiausiais užsegimais, jei tokie auskarai netyčiom užklius už plaukų sruogos, nusiplėši ir plaukus, ir ausį.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Gali pamatyti daug merginų, seginčių didelius žiedinius auskarus palaidais plaukais. Taip, jos atrodo žavingai, tačiau palaidų plaukų šukuosena šiuo atveju nėra pati tinkamiausia. Kaip jau minėjome, plaukų sruoga gali įsipainioti į auskarą, o jis nemaloniai kliudyti tavo ausį. Taip pat po palaidais plaukais nesimato viso auskarų grožio, jie tik sužybsi karts nuo karto. Aišku, gali užkišti palaidus plaukus už ausų, bet nuolat taisyti šukuoseną tikrai nėra patogu.

Verčiau segėdama žiedinius auskarus rinkis ponio uodegėlę arba kuodą – tai ne tik stilingiausi auskarų ir šukuosenų deriniai, bet ir praktiški sprendimai. Pirma, į auskarus niekas neįsipainios. Antra, veidą ir kaklą atverianti šukuosena bei kabantys auskarai išryškins skruostikaulius ir suteiks tau gracingumo.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Mano išsaugoti straipsniai