JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Tėvai piktinasi 13-mete mados ikona(FOTO)

Tėvai piktinasi 13-mete mados ikona(FOTO)

Dainininkė ir aktorė Willow Smith gyvena lyg tikra princesė. Nuo mažens ji lepinama dėmesiu, dovanomis. 13-metė garsėja savitu stiliaus pojūčiu, tačiau internautai piktinasi, jog dėl atlikėjos įvaizdžio pakvaišo ir jų dukros. Jaunutės merginos kaip ir Willow trokšta aukštakulnių, ryškaus makiažo, drąsių šukuosenų, o tėvai nerimsta: “Joms dar per anksti!”.

Willow salės pilnutėlės gerbėjų kartu traukiančių kiekvieną jos hitą, o garsūs šeimos nariai – garantuotas tramplinas į pripažinimą. Kartu su mama Jada Pinkett Smith mergina lankosi madų šou ir, žinoma, įsigija naujausių kolekcijų modelius šiems dar nepasirodžius prekyboje. Su tėčiu – gerai žinomu aktoriumi Willu Smithu – atlikėja keliauja į naujausių kino juostų premjeras bei apdovanojimus.

Willow Smith, AOP nuotr.


Savaitės skaitomiausi straipsniai:

18 grožio patarimų, kuriuos turi žinoti kiekviena
17 triukų, nuotraukose atrodyti tobulai
60 filmų, kuriuos privalo pamatyti kiekviena mergina(VIDEO)

Willow Smith
Willow Smith
Vida Press

Willow nesivaržydama gali džiaugtis gyvenimo teikiamais malonumais. Tačiau nuolat besisukdama Holivudo aukštumose, ji, kaip pastebi interneto tinklaraščių komentatoriai, per greitai suaugo.

Willow Smith, Mavrixonline/Scanpix nuotr.

Willow Smith
Willow Smith
Reuters/Scanpix, instagram.com nuotr.

Juk mums vos ne vos pavykdavo išprašyti tėvų vieno kito išvaizdos pokyčio, o W. Smith būdama tik 13 m. šiandien demonstruoja ekstravagantišką stilių. Garsiai paauglei aukštakulniai bateliai jau tapo kasdienybe, kaip ir ryškesnis makiažas. Būtų sunku ir suskaičiuoti, kiek kartų Willow keitė šukuosenas, plaukų spalvą, kiek kartų Instagrame dalinosi drąsaus makiažo ir manikiūro nuotraukomis.

Willow Smith
Willow Smith
Reuters, AFP, Sipa Press/Scanpix nuotr.

Willow Smith
Willow Smith
AOP, Mavrixonline/Scanpix nuotr.

O ką manai tu? Ar jaunai merginai toks įvaizdis tinka, ar derėtų atrodyti kukliau?

Willow Smith
Willow Smith
AOP, Reuters/Scanpix nuotr.

Mano išsaugoti straipsniai